Aplikacje bukmacherskie - ranking

Sprawdź nasz ranking najlepszych aplikacji bukmacherskich

Aplikacje bukmacherskie - ranking

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE

UDOGODNIENIA MOBILNE

RECENZJA

BONUS POWITALNY

OCENA APLIKACJI

DOWNLOAD

FORTUNA

stream, cashout, push, 3D Touch

Fortuna - recenzja

do 1120 zł

9/10

Pobierz

STS

3D touch, cashout

STS - recenzja

do 1225 zł

9/10

Pobierz

BETCLIC

stream, cashout, tracker, push

Betclic - recenzja

do 500 zł

8/10

Pobierz

TOTOLOTEK

tracker, Ouickbet

Totolotek - recenzja

do 549 zł

8/10

Pobierz

LVBET

tracker, cashout

LVBet - recenzja

do 1570 zł

9/10

Pobierz

FORBET

tracker, push

Forbet - recenzja

do 2000 zł

8/10

Pobierz

PZBUK

push, cashout, transmisje NBA

PZBUK - recenzja

do 200 zł

8/10

Pobierz

TOTALBET

push, tracker, zakłady kardio

Totalbet - recenzja

do 540 zł

7/10

Pobierz

ETOTO

push, logowanie ID

EToto - recenzja

do 200 zł

7/10

Pobierz

Aplikacja do obstawiania zakładów sportowych ma ułatwić korzystanie z serwisów bukmacherskich za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Niemal każdy typer posiada smartfona lub tablet i chce szybkich i bezproblemowych rozwiązań, umożliwiających komfortowe dokonywanie zakładów. Apka bukmacherska ma być alternatywą dla wersji przeglądarkowych — dynamiczną, zaawansowaną technologicznie, atrakcyjną wizualnie i funkcjonalną. Musi odpowiadać specyficznym potrzebom właścicieli urządzeń mobilnych, a przede wszystkim współgrać z systemami i ograniczeniami smartfonów, tabletów czy ipadów.

 

Do korzystania z aplikacji bukmacherskich przekonują przede wszystkim: oszczędność czasu (logowanie Touch ID, Face ID, intuicyjne zakładki), wygoda (możliwość obstawiania w dowolnym miejscu i czasie), nowoczesne rozwiązania technologiczne (wiadomości push, tracker, cashout, stream). Coraz więcej osób decyduje się zatem zainstalować aplikację i używać zamiast wersji mobilnej. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem. Umieściliśmy w nim praktyczne porady dotyczące pobierania, instalowania i korzystania z apki bukmacherskiej. Stworzyliśmy również ranking aplikacji legalnych bukmacherów, porównując istotne kryteria funkcjonalności i komfortu użytkowania. 

Jak pobrać aplikację bukmacherską?

Aplikację bukmacherską można pobrać na dwa sposoby, w zależności od wersji systemu rządzenia, na którym ma zostać zainstalowana. Z uwagi na to, że na rynku dominują smartfony i tablety z systemami Android i IOS, bukmacherzy oferują instalki w dwóch rodzajach. Procedury pobierania i instalacji są podobne w obu przypadkach, różni je jedynie kilka szczegółów.

Android

Mimo, że działalność legalnych bukmacherów nie koliduje z prawem, polityka Google wyklucza obecność ich instalek w sklepie Play. Ma to związek z przeciwdziałaniem hazardowi. Posiadacze urządzeń z systemem Android mogą jednak swobodnie pobierać aplikację bezpośrednio ze strony wybranego bukmachera. Muszą jednak w pierwszym kroku, w ustawieniach swojego telefonu czy tabletu, zaznaczyć zgodę na pobieranie plików spoza zaufanych źródeł. Instalka znajduje się zwykle w zakładce “Aplikacja mobilna”. Klient bukmachera musi kliknąć wersję na Android i podążać za instrukcjami. Procedura trwa kilkanaście sekund. Po pobraniu i instalacji ikona aplikacji pojawia się na pulpicie urządzenia.

IOS

Użytkownicy urządzeń Apple mogą pobierać aplikacje bukmacherskie bezpośrednio z App Store. Jest to opcja bezpłatna, tak samo, jak w przypadku wersji na Android. Klient bukmachera musi kliknąć ikonę sklepu, wpisać nazwę wybranego serwisu bukmacherskiego w wyszukiwarkę i wyrazić zgodę na pobranie i instalację. Całkowity czas tych działań nie przekracza kilkudziesięciu sekund. Ikona aplikacji pojawia się na ekranie telefonu automatycznie. Gracz może od razu się zalogować i korzystać z wszelkich dostępnych funkcji.

Aplikacje do obstawiania zakładów

Każdy bukmacher, który chce docierać do szerokiego grona klientów i oferować im usługi na najwyższym poziomie, decyduje się na udostępnienie aplikacji. Jest to bowiem najnowocześniejsza i najbardziej komfortowa forma korzystania z usług serwisów bukmacherskich. Klienci bardzo chętnie zmieniają nawyki, porzucając mniej atrakcyjne i intuicyjne wersje mobilne. Jakość i dodatkowe usługi zawarte w aplikacji bukmacherskiej są jednym z ważnych czynników oceny bukmachera.

STS — aplikacja na telefon

Aplikacja STS jest jedną z najciekawszych na rynku. Bukmacher postawił na jakość i szereg dodatkowych funkcji. Dostępna jest w dwóch wersjach, na Androida i IOS. Umożliwia wygodne przeglądanie oferty zakładów sportowych, obstawianie, korzystanie z promocji, kontakt z obsługą, łącząc funkcjonalność wersji przeglądarkowej z nowoczesnością i eleganckim wyglądem. Klienci STS jako jeden z największych jej atutów określają możliwość oglądania transmisji w STS TV. Taka funkcja otwiera przed typerami nowy wymiar obstawiania i kibicowania — w dowolnym, wybranym przez siebie miejscu. Cashout i podwyższone, atrakcyjne kursy są równie zachęcające.

 

Oprócz podstawowych opcji aplikacja zawiera kilka ciekawych udogodnień, dostępnych wyłącznie dla użytkowników urządzeń mobilnych. Korzystanie z aplikacji oszczędza czas — nie trzeba logować się loginem i hasłem, wystarczy odcisk palca lub PIN. Wyrażenie zgody na otrzymywanie wiadomości push sprawi, że od tej pory, na ekranie smartfona, będą pojawiać się skrótowe wiadomości, dotyczące bezpośrednio działań użytkownika (kupony wygrane, przegrane) i ważnych informacji z zakresu sportu.

NASZA OCENA:

 • WYGLĄD APLIKACJI 9/10
 • FUNKCJONALNOŚĆ 10/10
 • NAWIGACJA 9/10

Pobierz aplikacje STS

Aplikacja mobilna Fortuna

Aplikacja Fortuny prezentuje wysoki poziom. Jest szczegółowo dopracowana pod względem funkcji i wizualnym. Bukmacher oferuje dwie wersje — dla użytkowników urządzeń z systemem Android i IOS. Można je pobrać tak, jak inne instalki bukmacherskie, ze strony bukmachera i App Store. 

 

Klienci Fortuny, dzięki aplikacji mogą liczyć na łatwy dostęp do oferty zakładów i promocji, sprawne obstawianie przedmeczowe i na żywo, opcję korzystania z szybkich przelewów i kontaktu ze wsparciem technicznym. Możliwość oglądania darmowych transmisji jest dodatkowym atutem. Wydarzenia sportowe, do których streamy nie są udostępnione, można obserwować za pomocą match tracker. Praktyczne wizualizacje z dołączonymi statystykami meczowymi to doskonałe wsparcie przy obstawianiu na żywo.

 

Logowanie za pomocą odcisku to już niejako standard. Bukmacher poszedł krok dalej, oferując użytkownikom 3D Touch, aby mogli sterować poszczególnymi opcjami siłą nacisku palca. Obrazu dopełniają wiadomości push, dzięki którym gracz jest na bieżąco informowany o aktualizacjach dotyczących jego konta, promocjach, ważnych wydarzeniach sportowych.

NASZA OCENA:

 • WYGLĄD APLIKACJI 10/10
 • FUNKCJONALNOŚĆ 10/10
 • NAWIGACJA 10/10

Aplikacja mobile Betclic

Aplikacja Betclic jest prosta, atrakcyjna i funkcjonalna. Gracz może z niej skorzystać po pobraniu instalki, zgodnej z wymaganiami systemowymi urządzenia, którego jest użytkownikiem (Android, IOS). 

 

Umożliwia wygodne typowanie, dostęp do całej oferty bukmachera. Gracz może swobodnie przeglądać kupony, analizować statystyki, sprawdzać dostępne promocje. Bez problemu przeprowadzi transakcję. Dzięki szybkim płatnościom procedury wpłaty depozytu czy wypłaty wygranej ograniczone są do kilku minut.

 

Aplikacja mobilna Betclic to także wygodny sposób na komfortowe oglądanie transmisji z ważnych wydarzeń sportowych, także w miejscach, które do tej pory wydawały się nieosiągalne — podróży, parku czy kolejce. Podobnie działa match tracker, dzięki któremu typer może zwizualizować sobie niemal każdą rozgrywkę sportową. Wiadomości push z niezbędnymi aktualizacjami i informacjami o promocjach są dodatkowym atutem aplikacji.

NASZA OCENA:

 • WYGLĄD APLIKACJI 9/10
 • FUNKCJONALNOŚĆ 9/10
 • NAWIGACJA 8/10

Apka mobilna LVbet

Aplikację LVbet można zainstalować na smartfonach i tabletach z Androidem i IOS. Bukmacher oferuje dwa rodzaje instalek. Apka jest w zasadzie bezproblemowa, chociaż nie należy do najbardziej zaawansowanych w porównaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami.

 

Dzięki aplikacji gracz może szybko i w prosty sposób postawić na wybrane typy, dołączyć do promocji, wpłacić depozyt, przejrzeć regulaminy. Obsługa poszczególnych opcji jest bardzo intuicyjna, aplikacja jest przejrzysta i dobrze zorganizowana. Wizualizacje w match tracker pozwolą na obserwowanie zmieniającej się sytuacji w grze. Typerzy mogą również skorzystać z cashout, czyli opcji wycofania kuponu przed czasem.

NASZA OCENA:

 • WYGLĄD APLIKACJI 8/10
 • FUNKCJONALNOŚĆ 8/10
 • NAWIGACJA 9/10

Aplikacja mobilna Totolotek na Android i IOS

Aplikacja Totolotka stanowi świetny sposób na wygodne obstawanie przy wykorzystaniu smartfona. Dostępna jest na urządzenia z Androidem i IOS.

Zaletami apki są przede wszystkim jej funkcjonalność i prostota. Klient bukmachera posiada dostęp do wszystkich opcji, znanych mu z wersji przeglądarkowej. Może obstawiać, korzystając z oferty, przeglądać historię kuponów, wpłacać i wypłacać pieniądze.

 

Dla wygody użytkowników aplikacji Totolotek oferuje wizualizacje w match tracker, opcję QuickBet i szybkie płatności. Dzięki tym funkcjom ma możliwość dotarcia do osób, którym zależy na czasie i komforcie obsługi serwisu.

 

Posiadacze apki bukmachera mają dostęp do specjalnie dla nich przeznaczonej promocji. Pierwsza wpłata dokonana za pośrednictwem apki (minimum 20 zł) jest premiowana bonusem wysokości do 49 zł.

NASZA OCENA:

 • WYGLĄD APLIKACJI 8/10
 • FUNKCJONALNOŚĆ 9/10
 • NAWIGACJA 9/10

Aplikacja bukmacherska forBet

Aplikacja Forbet została oddana do użytku graczy całkiem niedawno. Jest prosta, ale bardzo funkcjonalna. Zawiera szereg opcji, ułatwiających korzystanie z serwisu bukmacherskiego.

 

Przy pomocy aplikacji mobilnej forBet można obstawiać zakłady sportowe, brać udział w promocjach, dokonywać niezbędnych transakcji, kontaktować się z obsługą bukmachera. Do największych jej zalet należą — błyskawiczne płatności Rapid Pay, wiadomości push, wizualizacje match tracker. Dzięki automatycznemu logowaniu dostęp do konta klienta jest szybki jak nigdy dotąd. Aplikacja jest wysoko oceniana przez użytkowników, chociaż do rozwiązań konkurencji nieco jej jeszcze brakuje.

NASZA OCENA:

 • WYGLĄD APLIKACJI 8/10
 • FUNKCJONALNOŚĆ 8/10
 • NAWIGACJA 8/10

Aplikacja na telefon PZBuk

Aplikacja PZBuk umożliwia komfortowe korzystanie z usług bukmachera. Nie jest konkurencyjna dla najlepszych aplikacji bukmacherskich, ale oferuje sporo możliwości. Dostępna jest w dwóch wersjach — na Android i IOS.

Dzięki apce PZBuk gracz zyskuje bezpośredni dostęp do oferty z poziomu urządzenia mobilnego. Może przeglądać dostępne zakłady, obstawiać, brać udział w eventach promocyjnych, dokonywać transakcji. Powiadomienia push, cashout i transmisje ze spotkań NBA to dodatkowe plusy, wyróżniające aplikację na tle innych.

Najczęściej podkreślanym atutem rozwiązania proponowanego przez PZBuk jest dostęp do okazjonalnych promocji, dedykowanych użytkownikom urządzeń mobilnych.

NASZA OCENA:

 • WYGLĄD APLIKACJI 8/10
 • FUNKCJONALNOŚĆ 9/10
 • NAWIGACJA 8/10

Aplikacja mobilna Totalbet

Aplikacja Totalbet jest dobrym rozwiązaniem, jeśli chodzi o korzystanie z serwisu na telefonie, ale nie jest w stanie konkurować z najlepszymi na rynku.

Największym minusem jest brak instalki na urządzenia Apple. Z apki skorzystać mogą jedynie użytkownicy urządzeń z systemem Android. To spore niedopatrzenie. Oprócz podstawowych funkcji, posiadacze apki mogą spodziewać się jednak kilku udogodnień — wiadomości push, wizualizacji w match tracker i szybkich płatności.

Żeby dogonić innych bukmacherów, Totalbet musi postarać się bardziej. Standardem w branży stają się już darmowe transmisje i bonusy dedykowane użytkownikom mobilnym.

NASZA OCENA:

 • WYGLĄD APLIKACJI 8/10
 • FUNKCJONALNOŚĆ 6/10
 • NAWIGACJA 8/10

Apka bukmacherska Etoto

Aplikacja Etoto jest rozwiązaniem przeciętnym, ale stabilnym i prawidłowo funkcjonującym. Instalki są dwie — dla fanów Androida i użytkowników IOS.

Klienci serwisu mogą spodziewać się wszelkich opcji podstawowych, znanych z wersji na przeglądarkę. Gracze mogą obstawiać, wpłacać i wypłacać, przeglądać ofertę i promocje. Plusem jest to, że Etoto zdecydował się na wprowadzenie kilku udogodnień — powiadomień push, logowania ID i błyskawicznych płatności. Jest to krok w dobrą stronę. Jeśli z czasem pojawia się transmisje i premie dla użytkowników, aplikacja ma szanse dołączyć do grona najbardziej polecanych.

NASZA OCENA:

 • WYGLĄD APLIKACJI 8/10
 • FUNKCJONALNOŚĆ 6/10
 • NAWIGACJA 9/10

Najlepsza aplikacja bukmacherska

W naszej ocenie najlepszą aplikację mobilną legalnych bukmacherów oferuje Fortuna. Apka jest stabilna, funkcjonalna i nowoczesna. Dowodzi profesjonalizmu bukmachera i doskonałej znajomości potrzeb klienta.

Wygląd aplikacji

Wygląd aplikacji eFortuna jest spójny z ogólnym wizerunkiem bukmachera. Dominują szarości i żółcie, co nadaje aplikacji elegancji. Na uwagę zasługuje perfekcyjne skonstruowane menu. 

Wysuwany boczny panel kieruje użytkownika do ważnych miejsc w serwisie — skanera kuponów, powiadomień, regulaminów, supportu, listy punktów naziemnych, reguł odpowiedzialnej gry i informacji o aplikacji. Takie podręczne ABC umieszczone w łatwym do znalezienia miejscu świadczy o tym, że bukmacher dobrze przeanalizował potrzeby posiadaczy smartfonów i tabletów.

Dolny panel menu prowadzi do opcji kluczowych przy korzystaniu z oferty. Dotknięcie określonego przycisku przenosi gracza do zakładów na żywo, sportów uszeregowanych alfabetycznie, kuponów i Strefy Typera. U góry, gracz znajdzie intuicyjną wyszukiwarkę i przycisk dostępu do panelu użytkownika.

Banery reklamowe rozmieszczone są w sposób przemyślany. Nie zajmują dużo miejsca i nie przeszkadzają w korzystaniu z usług bukmachera. Główna strona informuje gracza o rozgrywających się aktualnie wydarzeniach sportowych, najpopularniejszych typach i topowych ligach.

Funkcjonalność

Zalety funkcjonalności aplikacjimobilnej Fortuna są widoczne już po pierwszy zalogowaniu do aplikacji. Gracz od razu może ustawić logowanie przy pomocy odcisku palca, co znacznie skróci czas uzyskania dostępu do konta. W bocznym panelu znajdzie skaner kodów kreskowych kuponów postawionych w punkcie naziemnym. Na głównej stronie mieści się przycisk Strefy Typera, gdzie będzie mógł wymienić doświadczenia na czacie dla użytkowników serwisu. 

Korzystanie z oferty Fortuny przez aplikacje mobilną jest bardzo proste. Rozmieszczenie przycisków pozwala na obsługiwanie smartfona jedną ręką i bezpośredni dostęp do kluczowych opcji z poziomu głównej strony. Funkcja 3D Touch umożliwia sterowanie opcjami za pomocą siły nacisku palca. Gracz może włączyć powiadomienia push. Ich zadaniem jest informowanie typera o zbliżających się promocjach, rozstrzygnięciach zakładów, ważnych wydarzeniach sportowych. Na uwagę zasługuje również opcja cashout, dzięki której typer może błyskawicznie reagować na zmiany w rozgrywkach, chroniąc swój kapitał.

Hitem aplikacji Fortuna są darmowe transmisje. Bukmacher oferuje dostęp do streamów tylko zalogowanym użytkownikom. Funkcja działa płynnie i umożliwia obserwowanie rozgrywek dzięki wysokiej jakości przekazowi.

Nawigacja

Ocena łatwości nawigacji aplikacji Fortuna jest bardzo wysoka. Korzystanie z poszczególnych funkcji jest dziecinnie proste. Wszystko działa płynnie i stabilnie. Panele menu są zawsze pod ręką. Przyciski są na tyle duże, żeby wygodnie obsługiwać urządzenie z niewielkim ekranem. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest 3D Touch — dłuższe przytrzymanie palca na wybranym kursie otwiera okno szybkiego zakładu.

Obstawianie na telefonie

Obstawianie na telefonie wymaga trzech rzeczy — dostępu do smartfona, internetu i zainstalowanej aplikacji mobilnej. Krok po kroku wyjaśnimy, jak postawić zakład przez telefon.

Żeby obstawiać przez telefon, gracz musi najpierw zainstalować aplikację mobilną wybranego bukmachera. Jeśli systemem smartfona jest Android, należy pobrać instalkę ze strony właściwego serwisu zakładów sportowych. Po pobraniu pliku wystarczy kliknąć polecenie „instaluj”. Ikona aplikacji pojawi się na ekranie telefonu już po kilku chwilach.

Logowanie do serwisu wymaga podania loginu i hasła. Dane są identyczne,jak w przypadku logowania do wersji na przeglądarkę. W większości dostępnych aplikacji gracz może ustawić dostęp za pomocą odcisku palca. Ułatwi to logowanie w przyszłości.

Żeby poprawnie postawić zakład, gracz musi przejść do oferty i kliknąć wybrany typ. Przycisk z kursem podświetli się, a zakład zostanie dodany do kuponu.

Podobnie jak w wersji na komputer, klient bukmachera ma dostęp do podglądu kuponu. Może określić typ zakładu — solo, ako czy systemowy. W panelu jest miejsce na określenie stawki i podsumowanie kursu całkowitego. Po wybraniu za ile chce zagrać, gracz stawia zakład, klikając „zagraj”.

Zalety aplikacji mobilnej

Najważniejszą zaletą aplikacji mobilnej serwisu bukmacherskiego jest wygoda dostępu do oferty zakładów sportowych. Nie ma znaczenia miejsce czy czas — telefon i tablet to urządzenia, które łatwo nosić przy sobie. Klienci bukmacherów bardzo często porównują przeglądarkowe wersje mobilne serwisów i aplikacje. Nie ma chyba takiego przypadku, żeby to porównanie okazało się niekorzystne dla apki. Funkcjonalność, dopasowanie do niewielkich przekątnych ekranów, płynność działania, łatwość obsługi — te wszystkie plusy przemawiają za tym, że aplikacja bukmacherska jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą komfortowo obstawiać przez telefon.

Większość typerów porzuca korzystanie z wersji przeglądarkowych na rzecz aplikacji, ze względu na oszczędność czasu. Ikona apki bukmacherskiej zawsze znajduje się na pulpicie, nie trzeba wpisywać adresu w przeglądarkę. Logowanie jest znacznie prostsze, jeśli gracz zdecyduje się skorzystać z Touch ID czy Face ID. Równie proste i intuicyjne są płatności.

Bardzo często podkreślaną zaletą aplikacji jest jakość i komfort oglądania transmisji z rozgrywek. Nie ma porównania z mobilnymi wersjami na przeglądarkę. Obraz jest odpowiednio dopasowany do okna aplikacji, nie przesuwa się i nie rozciąga. 

Bukmacherzy bezustannie pracują nad usprawnieniem korzystania z aplikacji mobilnych. Można spodziewać się zatem, że w przyszłości wprowadzają jeszcze wiele rozwiązań, podnoszących komfort obstawiania na telefonie.

FAQ

 1. W jaki sposób można zainstalować aplikację bukmacherską?

Żeby zainstalować aplikację mobilną bukmachera, należy pobrać plik instalacyjny. Instalka na urządzenia z systemem Android znajduje się na stronie wybranego serwisu bukmacherskiego, natomiast instalki na IOS — w App Store. Po ściągnięciu właściwego pliku należy go po prostu otworzyć i kliknąć “instaluj”. Ikona aplikacji pojawi się na ekranie urządzenia po kilkunastu sekundach.

 1. Który bukmacher oferuje najlepszą aplikację mobilną?

Najlepszą aplikację mobilną oferuje bukmacher Fortuna. Jego rozwiązanie jest intuicyjne, proste i funkcjonalne. Za pomocą apki efortuna, gracze mogą komfortowo obstawiać zakłady, skorzystać z opcji cashout, 3D Touch, otrzymywać informacje o premiach i sporcie poprzez wiadomości push. Ogromną zaletą aplikacji jest możliwość oglądania streamów z ważnych wydarzeń sportowych.

 1. Jak obstawiać przez telefon?

Żeby postawić zakład przez telefon, należy pobrać aplikację mobilną, zalogować się do serwisu bukmacherskiego i wybrać zdarzenia z oferty. Po kliknięciu właściwego typu zostanie on automatycznie dodany do kuponu. Żeby podsumować zakład, gracz musi określić jego rodzaj i stawkę. Na końcu wystarczy kliknąć “zagraj”.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy