Atrykuły dodane przez: Jan Nowak

Jan Nowak

Jan Nowak

napisanych artykułów: 2
Lech Poznań od dłuższego czasu bije głową w mur. Poznańska Lokomotywa mknie po torach - wszak sezon już w trakcie - jednak hamulce zupełnie się popsuły, a zespół trawi marazm. W Lidze Europy najprawdopodobniej nie mają już o co walczyć, a Benfica na pewno ich nie oszczędzi. Nie w tej formie i nie w takim momencie - piłkarze z Portugalii mają szansę na awans do fazy pucharowej.
03-12-2020 08:00, Jan Nowak
Jest listopad, a więc świetny miesiąc, by wybrać najlepszego piłkarza w historii polskiej piłki, bo jeśli nie dziś to kiedy? I choć nie jest łatwo wskazać tego jedynego, bo było ich wielu - spróbujemy. Nie jest łatwo, bo wystarczy wspomnieć choćby Włodzimierza Lubańskiego, Grzegorza Latę czy Zbigniewa Bońka - a stopień trudności zadania poszybuje wysoko w górę. Jeśli dodamy do tego Roberta Lewandowskiego, który – pomimo braku sukcesów z kadrą na arenie międzynarodowej – wydaje się być poza konkurencją. Pojawia się jedno, ale… To urodzony w Starogardzie Gdańskim Kazimierz Deyna, czyli bez wątpienia wymagający kandydat. Przede wszystkim wymagający poświęcenia mu uwagi.
16-11-2020 11:44, Jan Nowak
1

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy