Atrykuły dodane przez: Mariusz Włodarski

Mariusz Włodarski

napisanych artykułów: 4

Miłośnik skoków narciarskich i masochistyczny fan polskiego futbolu, który prędzej wybierze do oglądania mecz II ligi, niżeliby Premier League. Autor kanału na YouTube "Na Spalonym". Poza tym lubię czytać książki sportowe, których posiadam niemałą kolekcję (na moment pisania tego opisu liczy ona około 310 pozycji i stale rośnie).

Od dłuższego czasu możemy zauważyć ogromną nagonkę na Wojciecha Szczęsnego. Zwłaszcza polscy kibice niejednokrotnie złamali granice dobrego smaku.
17-09-2021 08:04, Mariusz Włodarski
Lipiec 2007 rok. Mistrzostwa Świata U-20 w Kanadzie. Piłkarska Polska żyje snajperskimi wyczynami Dawida Janczyka, a wspaniała bramka Grzegorza Krychowiaka strzelona bezpośrednio z rzutu wolnego przeciwko Brazylii pokazała kibicom, że mają do czynienia z wielkim talentem. Awans podopiecznych Michała Globisza do 1/8 finału został przyjęty w kraju jako wielki sukces, dający nadzieję, że polska reprezentacja będzie miała w przyszłości kim grać na współorganizowanych przez nasz kraj mistrzostwach Europy.
09-09-2021 12:04, Mariusz Włodarski
Gdy 18 kwietnia 2021 roku Florentino Pérez ogłosił powstanie Superligi, mogliśmy odnieść wrażenie, że jesteśmy świadkami przełomu w europejskim futbolu. Na początku wydawało się, że bunt wobec UEFA będzie trwać w najlepsze, albowiem w grę wchodziły olbrzymie pieniądze. Założycielskie kluby nie przewidziały jednak, że ich decyzja o przystąpieniu do Superligi spowoduje ostry sprzeciw kibiców.
21-08-2021 11:38, Mariusz Włodarski
Przez lata w środowisku piłkarskim utarło się, że Miroslav Klose w porównaniu do Lukasa Podolskiego jest „zdrajcą”. Podolski natomiast w naszym kraju jest postrzegany jako przykład osoby, która nie zapomniała o swoich korzeniach i jest z nich dumna. Absolutnie nie można zarzucić Podolskiemu, że tak nie jest, ale chciałbym zwrócić uwagę na pewien mit powielany przez polskich kibiców. Utarło się, że Podolski nigdy nie zagrał z białym orzełkiem na piersi, tylko dlatego, że PZPN go nie chciał.
11-08-2021 08:00, Mariusz Włodarski
1

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy