Atrykuły dodane przez: Miłosz Mencel

Miłosz Mencel

napisanych artykułów: 1

Bayern News PL

Bayern Monachium Polska

Po ponad dwóch miesiącach wraca nowy sezon niemieckiej Bundesligi, a wraz z nim wiele zapytań. Dla mnie, kibica Bayernu Monachium, będzie to wyjątkowy sezon. Ostatnie miesiące były okresem walki z pandemią, a tym samym obecność kibiców przy drużynie była niemożliwa. Nie mogliśmy na żywo zobaczyć „bawarskiego walca”, który został stworzony przez Hansiego Flicka. Duma Bawarii osiągnęła wszystko, dotarła do gwiazd. Te piękne momenty są już przeszłością. Rekordowy Mistrz Niemiec przeszedł ogromne zmiany. Odeszło dwóch liderów drużyny – Jerome Boateng oraz David Alaba, ale za to byliśmy świadkami solidnej dostawy z Lipska – Flicka zastąpił Julian Nagelsmann oraz za kwotę 42,5 miliona euro dołączył Dayot Upamecano, jeden z najlepiej zapowiadających się stoperów na świecie.
13-08-2021 14:46, Miłosz Mencel
1

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy