Atrykuły dodane przez: Redakcja

Redakcja

Redakcja

napisanych artykułów: 3

To my - Wasza redakcja. Codziennie dostarczany newsów świeższych niż krakowskie obwarzanki

Spotkanie zakończyło sie zasłużonym wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Polacy w pierwszej połowie nie potrafili stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika, a Anglicy na „trzecim biegu” kontrolowali przebieg spotkania. Czego zabrakło, by wygrać? A co warto pochwalić? Przed wami najlepsze i najgorsze pomeczowe wnioski okiem naszej redakcji.
01-04-2021 11:24, Redakcja
W najbliższej kolejce spośród 9 meczów, najciekawiej zapowiada się ostatnie spotkanie 28 kolejki Serii A jakim jest niedzielne „Derby del Sole”, czyli po polsku - Derby Słońca pomiędzy AS Romą a Napoli. Co prawda pozostałe mecze mogą nie wzbudzać wielkich emocji jednakże do końca sezonu pozostały tylko 10 kolejek i powoli wchodzimy w decydującą fazę sezonu gdzie każdy punkt dla każdej drużyny będzie istotny w osiągnięciu danego celu na koniec sezonu. Zapraszam na zapowiedź i typy najciekawszych meczów 28 kolejki w Seria A!
19-03-2021 18:22, Redakcja
Lista piłkarzy została utworzona przez reporterów portalu UEFA.com, korespondentów i dziennikarzy, a my przybliżamy ich opinie. Szerokie grono ekspertów postanowiło wybrać 50 młodych zawodników, którzy w tym roku mogą zaistnieć na arenie międzynarodowej. Wielu z nich występuje już w klubach o uznanej marce, ale większa część to zawodnicy rozpoczynający przygodę w futbolem. Przyjrzyjmy się zatem rankingowi UEFA 50 piłkarzy, którzy mogą zabłysnąć w tym roku.
05-01-2021 11:46, Redakcja
1

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy