PREMIER LEAGUE
Angielskie media: Harry Kane planuje wymusić transfer do giganta Premier League
foto: news.cgtn.com
19-07-2021 07:00 Marcin Boniecki

Angielskie media: Harry Kane planuje wymusić transfer do giganta Premier League 

Spekulacje na temat odejścia Anglika z Tottenhamu nie milkną. Coraz więcej wskazuje na to, że Kane opuści tego lata szeregi „Kogutów”. 

 

Tottenham nie może zaliczyć sezonu 2020/21 do udanych. Drużyna zajęła 7. miejsce w tabeli Premier League i nie zakwalifikowała się drugi raz z rzędu do Ligi Mistrzów. To ma być powodem frustracji Harry’ego Kane’a. Anglik zaliczył kapitalny sezon. Został królem strzelców Premier League i jest niekwestionowanym liderem zespołu. Problemem jest jednak pusta gablota z trofeami. 

 

W swoich szeregach Anglika chętnie widziałby Pep Guardiola. Obywatelom brakuje typowej „9”, a Kane świetnie wkomponowałby się do drużyny. Manchester City miał rzekomo złożyć już ofertę, która wynosiła 100 mln euro, ale prezes Spurs ją natychmiast odrzucił.

 

Kane chce za wszelką cenę odejść z Tottenhamu. Według „The Telegraph” jego koledzy z reprezentacji Anglii są pewni, że ten opuści klubowe treningi, co ma być oznaką strajku. Jego celem jest zasilić jak najszybciej szeregi Obywateli

 

Do tej pory Anglik rozegrał dla Spurs 336 spotkań, w których strzelił 221 bramek.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy