LA LIGA
Atletico się wzmacnia. Klub z Madrytu pozyskał jednego z bohaterów Copa America
foto: theguardian.com
13-07-2021 07:00 Marcin Boniecki

Atletico się wzmacnia. Klub z Madrytu pozyskał jednego z bohaterów Copa America

Dwa dni temu wygrał Copa America, a wczoraj został ogłoszony nowym zawodnikiem Atletico Madryt. Rodrigo de Paul był jednym z najlepszych zawodników tegorocznego Copa America, a jego transfer do mocniejszego zespołu niż Udinese nie może dziwić. 

 

O przenosinach do któregoś z topowych klubów LaLiga mówiło się już wcześniej. Wśród tych ekip wymieniane było również Atletico

 

Zawodnik skrojony pod Atleti?

Wydaje się, że argentyński pomocnik jest doskonałym transferem dla Diego Simeone. De Paul łączy motorykę, skuteczną grę w obronie, dobry przegląd pola i kreatywność. Kto nie chciałby mieć takiego pomocnika w swoim zespole?

 

De Paulowi pomógł z całą pewnością świetnie rozegrany przez niego turniej. Zawodnik był wyróżniającą się postacią w szeregach zwycięskiej Argentyny. 

 

Klub ze stolicy Hiszpanii zapłaci Udinese za De Paula 35 milionów euro. Argentyńczyk podpisze 5-letni kontrakt.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy