PREMIER LEAGUE
„Bitwa o Anglię” przełożona. Wszystko przez protesty kibiców
fot: liverpoolecho.co.uk
03-05-2021 07:00 Marcin Boniecki

„Bitwa o Anglię” przełożona. Wszystko przez protesty kibiców

Spotkanie pomiędzy Manchesterem United a Liverpoolem zawsze wzbudza emocje w piłkarskim świecie. Kibice obu zespołów się nie cierpią, co jeszcze bardziej wzbudza rywalizacje. Spotkanie 34. kolejki Premier League zostało przełożone po tym, jak na Old Trafford wtargnęli kibice Manchesteru United. Po ich wizycie obiekt nie nadawał się do przeprowadzenia meczu, w związku z czym rywalizację trzeba było odłożyć na inny dzień.


 

Na to spotkanie czekali nie tylko fani tych zespołów, ale także kibice drużyny z niebieskiej części Manchesteru. Drużyna Pepa Guardioli mogłaby świętować tytuł mistrzowski przy ewentualnym potknięciu Manchesteru United. Przyczyną protestów kibiców “Czerwonych Diabłów” miało być niezadowolenie z rządów rodziny Glazerów. Zniszczenia na obiekcie musiały okazać się na tyle duże, że spotkanie zostało przełożone. 

 

Oto co możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie Manchesteru United: 

 

„Po rozmowach między policją, Premier League, radą dystryktu Trafford i klubami, nasz mecz z Liverpoolem został przełożony ze względu na bezpieczeństwo i ochronę wokół dzisiejszego protestu. Odbędą się teraz rozmowy z Premier League na temat nowego terminu spotkania.

 

Nasi fani są zapasjonowani Manchesterem United i w pełni szanujemy prawo do wolności słowa i pokojowego protestu.

 

Jednak żałujemy, że przeszkadzali zespołowi i działania, które podejmowali, naraziły innych kibiców, pracowników i policję na niebezpieczeństwo. 

 

Dziękujemy policji za wsparcie. Pomożemy w dalszych dochodzeniach.”


 

Manchester United i Liverpool będą rozmawiały z władzami Premier League na temat ustalenia nowego terminu spotkania. Policja przeprowadzi dochodzenie.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy