EKSTRAKLASA
Borussia odmówiła, ale szybko znaleziono zastępstwo! Wisła na 115-lecie zagra z klubem Piotra Zielińskiego
Jakub Błaszczykowski przedłużył umowę z Wisłą Kraków/fot. Wisła Kraków/tt
23-07-2021 16:20 Hubert Duplaga

Borussia odmówiła, ale szybko znaleziono zastępstwo! Wisła na 115-lecie zagra z klubem Piotra Zielińskiego

Wisłą Kraków to nadal wielki klub? Bez wątpienia, choć jej renoma w ostatnich latach została mocno nadszarpnięta przez nieodpowiedzialne władze (eufemizm). Widać jednak, że dział marketingowy radzi sobie świetnie. Mecz na 115-lecie będzie prawdziwym świętem przy Reymonta przed rozpoczęciem na dobre kolejnego sezonu w Ekstraklasie.

 

Informacja o rozegraniu spotkania z okazji jubileuszu została podana wczoraj (tj. 22.07) i potwierdziły ja oba zainteresowanie kluby. Na mecz kibiców zapraszał nawet Piotr Zieliński w komunikacie na Twitterze Wisły Kraków. 

 

Spotkanie zaplanowane jest na 4 sierpnia (środa) o godzinie 18:00 na stadionie Wisły Kraków. Z informacji na stronie „Białej Gwiazdy” wynika, że bilety są dostępne dla Socios Wisła Kraków i karnetowiczów na sezon 2021/22 do 26 lipca do godziny 19.00 w sprzedaży zamkniętej. Po tym terminie każdy będzie mógł kupić wejściówkę na mecz z SSC Napoli. Posiadacze karnetu na sezon 2021/22 maja 50% zniżki na zakup biletu na mecz z włoskim gigantem. 

 

Zespołem, który szykował się do meczu z Wisłą była w pierwotnym zamyśle Borussia Dortmund, ale ostatecznie władze BVB uznały, że nie będą w stanie zorganizować przylotu do Polski, mając na głowie rozgrywki ligowe, a także puchar Niemiec. Początkowo spotkanie miało zostać przełożone na jesień, ale obie strony zrezygnowały z tego pomysłu. 

 

Zależało nam na tym, aby zapewnić fanom piłkarskie emocje w najlepszym możliwym wydaniu, wspólnie celebrując przy R22 115-lecie klubu. Rywalizacja z SSC Napoli stanowi wyjście naprzeciw oczekiwaniom kibiców - możemy przeczytać na oficjalnej stronie Wisły Kraków.

 


Wisła chce pokazać, że ma się dobrze. W trakcie świętowania jubileuszu mają zostać uhonorowani piłkarze i trenerzy, którzy zostali wybrani do jedenastek 115-lecia („Retro” i „Złotej Ery”). Dodatkowymi atrakcjami będą zajęcia prowadzone przez trenerów Akademii dla dzieci, a jedna z trybun zostanie przeznaczona dla ambasadorów Wisły. Czy Wisła ma się już dobrze? Oby, bo to najwyższy czas, by stanąć na nogi po latach posuchy, znikających inwestorów i PR’owych pstryczków w nos.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy