PRIMERA DIVISION
Burzy w FC Barcelonie ciąg dalszy. Suarez mógł zostać w klubie?
foto. fcbarcelonanoticias.com
05-02-2021 10:55 Hubert Duplaga

Burzy w FC Barcelonie ciąg dalszy. Suarez mógł zostać w klubie?

  • Niedawno Ronald Koeman twierdził, że decyzja o pozbyciu sie Luisito nie należała do niego. Nic bardziej mylnego. 
  • W programie El Transistor Luis Suarez przedstawił przebieg rozmów o ewentualnym przedłużeniu kontraktu z Blaugraną

Kiedy Barcelona powiedziała mi, że na mnie nie liczą, było mi ciężko. Nie spodziewałem się tego. To był bardzo trudny moment przede wszystkim ze względu na sposób, w jaki się to stało - mówił Suarez.
 

Ronald Koeman zadzwonił do mnie i powiedział, że nie jestem w jego planach. Kiedy Barcelona oficjalnie ogłosiła, iż na mnie nie liczy, rozpoczęły się rozmowy z Atletico i Cholo Simeone - dodał.
 

Było zainteresowanie ze strony wielu klubów, nie tylko Juventusu. Chciałem podjąć właściwą decyzję, najlepszą dla mnie i dla mojej rodziny - przyznał.


Simeone jest jednym z tych trenerów, którzy przekonują cię swoim nastawieniem, pragnieniem i wszystkim, co wiedzą. Bardziej polegałem na tym, co mówi, niż na stylu gry drużyny. Simeone jest szkoleniowcem, który do ciebie dociera i motywuje. Sam nie chciałbym być trenerem, bardzo cierpisz i nie możesz uszczęśliwić wszystkich.


Suarez jest aktualnie najlepszym strzelcem La Liga z 14 bramkami na koncie. Barcelona ma czego żałować.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy