EKSTRAKLASA
Cezary Kulesza rezygnuje z funkcji prezesa Jagiellonii: „Kandyduję na prezesa PZPN”
Jerzy Brzęczek, Cezary Kulesza i Zbigniew Boniek/foto: Jan Bielecki /East News
04-06-2021 10:10 Hubert Duplaga

Cezary Kulesza rezygnuje z funkcji prezesa Jagiellonii: „Kandyduję na prezesa PZPN”

Wiele mówiło się o tym w kuluarach, ale teraz wiemy już na pewno. Cezary Kulesza rzuca rękawicę Markowi Koźmińskiemu w wyborach na prezesa PZPN.

 

„Zrezygnowałem z funkcjonowania w zarządzie Jagiellonii Białystok, kandyduję na prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. […] To wielkie wyzwanie. Bardzo długo zastanawiałem się nad decyzją o kandydowaniu. Przyznaję, że za mną czas konsultacji i dyskusji ze całym środowiskiem piłkarskim. Rozmawiałem z delegatami na temat ewentualnego kandydowania w wyborach. Temat funkcjonował w myślach od jakiegoś czasu, ale… nadszedł czas, by zrobić krok w przód. - mówił dla TVP Sport.

 

Jakie ma postulaty? Były już prezes „Jagi” podkreśla, że jego priorytetem jest poprawa szkolenia. Jego zdaniem PZPN jest dobrze zorganizowany, ale nadal istnieją rzeczy, które można i należy poprawić. 

 

Jego decyzja, jeśli jest podyktowana zdrowym rozsądkiem - nadal może być uznawana za odważną. Rezygnacja z funkcji w zarządzie klubu z Białegostoku może wskazywać na to, że Cezary Kulesza wie, co robi i wie z kim przyjdzie mu się zmierzyć - nei należy bowiem do osób, które stawiają wszystko na jedną kartę.

 

O tym, czy się nie przeliczył, dowiemy się 18 sierpnia, bo wtedy odbędą się wybory na prezesa PZPN.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy