SERIE A
Czy Christian Eriksen wystąpi jeszcze w profesjonalnej piłce? Jest niewielka nadzieja
fot. Chris0023
31-07-2021 12:07 Weronika Fląd

Czy Christian Eriksen wystąpi jeszcze w profesjonalnej piłce? Jest niewielka nadzieja

Od ferelnego dla Eriksena meczu minęły już prawie dwa miesiące, a sam zawodnik został wypisany ze szpitala z wszczepionym rozrusznikiem serca. Mimo możliwości powrotu do normalnego życia, lekarze postawili jedno „ale” – nie wiedzą czy Duńczyk będzie mógł grać w piłkę. Teraz pojawia się światełko w tunelu.

 

29-latek żyje z rozrusznikiem serca.

 

To niewielkie, ale skomplikowane urządzenie interweniuje w momencie wystąpienia groźnych arytmii. To jest taki anioł stróż. To o wiele bardziej zaawansowane urządzenie niż stymulator - wyjaśnił w rozmowie z Onet Sport Mateusz Brózda, doktor nauk medycznych w zakresie kariologii.

 

W najbliższych tygodniach przed Duńczykiem szereg skomplikowanych badań, które wykażą, czy Eriksen jest zdolny do gry - bez wszczepionego rozrusznika.

 

Jest to niezbędne, ponieważ włoskie przepisy mówią o zakazie gry z rozrusznikiem, bez żadnych wyjątków. Francesco Braconaro, członek komitetu naukowo-technicznego włoskiego związku piłkarskiego, wyraźnie stwierdził, że Duńczyk będzie mógł wrócić do gry na włoskich boiskach, jeśli usunie kardiowerter, a jego badania dadzą pomyślne wyniki.

 

Istnieje mała szansa, że się to powiedzie, jednak jak głosi klasyk - dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy