REPREZENTACJE
Czy Lewandowski zagra z San Marino? „Niewielu może grać co trzy dni”
Robert Lewandowski/fot. Pool AP/Associated Press /East News
30-08-2021 15:29 Hubert Duplaga

Czy Lewandowski zagra z San Marino? „Niewielu może grać co trzy dni”

Kolejne zgrupowanie reprezentacji Polski pod wodzą Paulo Sousy zbliża się wielkimi krokami. Selekcjonera i piłkarzy czeka tydzień wytężonej pracy, bo na horyzoncie pojawiają się mecze eliminacji do mistrzostw świata.

 

Nie mamy wielu takich jak on

 

- Zawsze trzeba pozwolić zawodnikom robić to, co kochają. Najlepsi zawsze powinni być na boisku - mówił Sousa.

 

Tą wypowiedzią selekcjoner rozwiał wątpliwości, które rodziły się w głowach kibiców i dziennikarzy po meczu z Andorą, kiedy nasz najlepszy piłkarz doznał urazu kolana. 


 

- Rozmawiałem ze swoimi współpracownikami o piłkarzach, którzy są przystosowani do tego, by grać trzy razy w ciągu dziesięciu dni. Jeśli zobaczycie listę powołanych, to zbyt wielu takich nie mamy. To chyba tylko Robert - dodał.


 

Robert Lewandowski wystąpi z San Marino, bo jest jednym z niewielu, którzy mogą grać co trzy dni. Mocna i nieprzyjemna diagnoza dla reszty kadrowiczów.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy