LA LIGA
Decyzja prezydenta FC Barcelony w sprawie Ronalda Koemana
foto.: Ronnie Macdonald
04-06-2021 11:50 Weronika Fląd

Decyzja prezydenta FC Barcelony w sprawie Ronalda Koemana

W przeciągu kilkunastu ostatnich dni głośno zrobiło się na temat przyszłości Koemana w Barcelonie. Joan Laporta, prezydent FC Barcelony, wydał oficjalne stanowisko w tej sprawie.

 

Po mocno średnim sezonie w wykonaniu Blaugrany, pojawiło się dużo plotek, jakoby Joan Laporta chciał zastąpić Ronalda Koemana. Dużo mówiło się o Xavim, Hansim Flicku czy nawet Franku Rijkaardzie. Zwolnienie Holendra okazało się jednak zwyczajną pogłoską, której zaprzeczyli Fabrizio Romano, a także sam prezydent Dumy Katalonii.

 

- Pozostanie Koemana w Barcelonie potwierdzone. Porozumienie jest już blisko. Joan Laporta zdecydował się kontynuować współpracę z Koemanem w roli menadżera - napisał na swoim profilu na Twitterze włoski dziennikarz Fabrizio Romano.

 

Rozwiązanie umowy z byłym zawodnikiem Barcy byłoby nie tylko ryzykowne, ale przede wszystkim kosztowne. Roczne zarobki Holendra to 7,2 miliona euro, a do tego przewidziane jest także odszkodowanie za wcześniejsze zerwanie umowy w wysokości 5,8 miliona euro [za sport.pl].

 

Kontrakt Koemana z Barceloną obowiązuje do końca przyszłego sezonu, a w obecnej sytuacji finansowej Blaugrany, prawdopodobnym jest, że do tego czasu nie zobaczymy nikogo innego na stanowisku trenera.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy