LIGA KONFERENCJI
Dymy i odpadające z koszulek numery podczas meczów Ligi Konferencji. Śląsk wygrał z Hapoelem, Raków nie przegrał z Rubinem
Pierwsze mecze 3. rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy za nami!/fot. @fcrk/tt
05-08-2021 23:57 Patryk Parduła

Dymy i odpadające z koszulek numery podczas meczów Ligi Konferencji. Śląsk wygrał z Hapoelem, Raków nie przegrał z Rubinem

Za nami koniec pierwszych meczów 3. rundy eliminacyjnej do Ligi Konferencji Europy. Dwie polskie drużyny mierzyły się ze swoimi przeciwnikami. Jedni zwyciężyli, drudzy nie dali się pokonać. 

 

Wciąż trwają zmagania eliminacyjne do pierwszej edycji Ligi Konferencji Europy. Jesteśmy na pułapie trzeciej rundy eliminacyjnej, w której udział biorą dwa polskie zespoły. Jednym jest Śląsk Wrocław a drugim Raków Częstochowa. Drużyna pod wodzą Jacka Magiery wygrała swoje spotkanie 2:1 i z nieznaczną zaliczką może optymistycznie wyczekiwać meczu rewanżowego. Z kolei drużyna prowadzona przez Marka Papszuna zremisowała z faworyzowanym Rubinem Kazań.

 

Inaczej być nie mogło

Jak to najczęściej bywa, przy meczach eliminacyjnych w wykonaniu polskich drużyn coś musiało się stać. Całe szczęście bez większych kontrowersji. Po prostu kibice zadymili boisko na samym początku meczu, przez co spotkanie zostało przerwane na 20(!) minut. Po wznowieniu spotkania Śląsk Wrocław wyszedł na prowadzenie w 28 minucie po strzale niezawodnego Exposito. Bramka wyrównująca padła w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. W 45+5 minucie wyrównał Bareiro. Śląsk Wrocław wrócił na prowadzenie po bramce z rzutu karnego w 45+17(!). Tak, tyle czasu doliczył sędzia z uwagi na wcześniej przerwany mecz. W drugiej połowie nie widzieliśmy już żadnego trafienia.

 

Nie taki diabeł straszny…

...jak go malują. Rubin Kazań nie jest z rywalem najwyższej europejskiej półki, ale trudno znaleźć kibica, który nie kojarzy tej drużyny. Najwyżej pomyśli, że to jakaś drużyna ze wschodu Ukrainy. Jak się okazało, Raków Częstochowa nie ugiął się pod presją i wytrzymał starcie z silniejszym na papierze rywalem. Mecz zakończył się wynikiem 0:0, a momentami gra podopiecznych Marka Papszuna wyglądała naprawdę obiecująco. ”Momenty” to jednak za mało i nikt za to punktów nie przyznaje, jednak trzeba przyznać, że Rubin Kazań nie wyglądał na drużynę najbardziej zdecydowaną. Do tego organizacyjnie również zachowali się jak młokosy, bo w trakcie meczu zawodnikom z koszulek zaczęły odklejać się literki oraz numery. Zawodnicy zmuszeni byli użyć zestawów rezerwowych i nazwiska oraz numery na koszulkach dopisać ręcznie - markerami. 

 

Numery zawodników z Kazania... odkleiły się od koszulek/fot. meczyki.pl/screen 

 

Przed meczami rewanżowymi w wyraźnie lepszej sytuacji jest Śląsk Wrocław. Nie mogą jednak spocząć na laurach. Natomiast zawodnicy z Częstochowy muszą dalej wytrzymać presję oraz zachować pełne skupienie, bowiem rewanż rozegrają w Rosji bez zaliczki bramkowej już za tydzień.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy