LIGA MISTRZÓW
Emocje z Ligą Mistrzów - gramy o 258 PLN!
fot: Getty Images
17-02-2021 09:00 Maciej Jarmoliński

Emocje z Ligą Mistrzów

Środowe mecze elektryzują piłkarską Europę. Tego wieczora potyczki stoczą FC Porto z Juventusem i Sevilla z Borussią Dortmund.

FC Porto - Juventus

Portugalska drużyna przeżywa lekki kryzys. Cztery remisy z rzędu w ligowych starciach i drugie miejsce w tabeli z dużą stratą do liderującego Sportingu to sytuacja, która kibicom Porto spędza sen z powiek. Tego nie można z kolei powiedzieć o dyspozycji Juventusu. Trener włoskiej ekipy wciąż poszukuje odpowiedniego ustawienia, ale mimo tego można stwierdzić, że jest on na dobrej drodze do sukcesu. Stopniowa wspinaczka w tabeli w zasięgu wzroku Bianchonerich utrzymuje pozycje lidera. Porażka w ostatniej kolejce z Napoli to coś, czego zawodnicy z Turynu chcieli uniknąć. W meczu z Porto będą mieli okazje do zmazania tej plamy.

Typ: Juventus wygra - kurs 2.10 w PZBUK

Sevilla - Borussia Dortmund

Drużyny te znajdują się na zupełnie przeciwnych biegunach jeśli chodzi o aktualną dyspozycje. Sevilla wygrywa mecz za meczem. Ostatnią porażkę zawodnicy Julena Lopeteguiego odnieśli ponad miesiąc temu, zwyciężając w kolejnych dziewięciu starciach, pokonując m.in. FC Barcelonę. O dobrej formie nie można mówić w kontekście drużyny Borussi. Niemiecka jedenastka przeżywa duży kryzys, czego dowodem była kolejna strata punktowa w weekendowej kolejce ligowej. Borussia, żeby wygrać, musiałaby wznieść się na trudne do osiągnięcia w tym momencie wyżyny umiejętności. Na niekorzyść drużyny z Niemiec przemawia długa lista absencji spowodowanych urazami kluczowych zawodników.

Typ: Sevilla wygra lub remis - kurs 1.40 w PZBUK

 

 

GRAJ O 258 PLN W PZBUK!

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy