CIEKAWOSTKI
Gareth Bale: Na sto procent istnieją kosmici
foto.: Steindy
08-04-2021 12:07 Weronika Fląd

Gareth Bale: Na sto procent istnieją kosmici

W cyklu rozmów „Very Random Question with” na klubowym kanale Tottenhamu, podczas którego wybrane osoby odpowiadają na kompletnie przypadkowe pytania, wystąpił Gareth Bale. I zaczął opowiadać o swoich przekonaniach.

 

Gareth Bale erę „kosmiczną” w Tottenhamie ma już za sobą i nikt nie wie, czy ona powróci. Ale można w to wierzyć. A o wierze w UFO mówił Walijczyk.

– Wiem, że niektóre UFO to prawdopodobnie tajne sprawy rządowe. Ale ja raz je widziałem. Na sto procent istnieją kosmici.

 

Ciężko stwierdzić czy powinno się napastnikowi zazdrościć spostrzegawczości, czy może jednak współczuć naiwności, ale strach podważać w obecnych czasach czyjeś przekonania, więc tę kwestię wypadałoby przemilczeć.

 

Bale zaskoczył kibiców swoim stwierdzeniem, przy okazji delikatnie ich rozbawił. W swoich przemyśleniach na temat życia pozaziemskiego stwierdził również, że zdjęcia UFO publikowane przez Stany Zjednoczone są prawdziwe.

 

Swoją wiarę w życie w kosmosie powinien jednak przełożyć na wiarę do powrót swojej formy nie z tej ziemi. W obecnym sezonie napastnik radzi sobie średnio. Wystąpił w 26 meczach, strzelając w nich 10 bramek i zaliczając 3 asysty.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy