CIEKAWOSTKI
Góralski uważa, że sprawa z dyplomem z teologii jest żenująca
Jacek Góralski komentujący sprawę fałszywych dyplomów/fot. Swetlana Beketova, CC BY-SA 3.0 GFDL, via Wikimedia Commons
30-07-2021 10:19 Patryk Parduła

Góralski uważa, że sprawa z dyplomem z teologii jest żenująca

W internecie nie milkną głosy dotyczące sprawy, o której więcej możecie przeczytać TUTAJ. Doktor Zbigniew D. został zatrzymany pod zarzutem handlowania fałszywymi dyplomami szkół wyższych oraz przyznał się do winy. Po przeprowadzonym śledztwie w jego mieszkaniu znaleziono zdjęcia dyplomów szkół wyższych wypisanych na Roberta Lewandowskiego, Arkadiusza Milika czy właśnie Jacka Góralskiego.


 

Jak podaje Onet.pl, Jacek Góralski za dyplom miał zapłacić około 10.000 zł. Wszystko wydaje się psuć fakt, że Góralski miał bronić dyplomy dokładnie 8 października 2017 roku, czyli w dniu, w którym wraz z kadrą mierzył się w meczu przeciwko Czarnogórze. Sam zainteresowany w rozmowie z Super Expressem skomentował sprawę krótko:

 

Nawet nie chce mi się tego więcej komentować, bo cała sprawa jest żenująca - powiedział piłkarz reprezentacji Polski.

 

Co warto zaznaczyć: Góralski nie ma ukończonej nawet matury, więcj w jaki sposób mógł skkończyć magistra z teologii? Na szczęście Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna opublikowała oświadczenie w tej sprawie i rozwiała wszelkie wątpliwości:

 

Pan Jacek Góralski nie figuruje w archiwum naszej uczelni jako student czy absolwent, co oznacza tym samym, że nie ukończył teologii adwentystycznej i specjalności: "Promocja zdrowia z elementami zdrowia publicznego" ani nie pisał u nas pracy licencjackiej, bo takowej również nie posiadamy - skomentowała dr Anna Słonecka-Polok, rektor uczelni w Podkowie Leśnej.


 

Sprawa z fałszywymi dyplomami może bardzo zaszkodzić opinii poszczególnych zawodników, dlatego też warto cierpliwie wyczekiwać rozstrzygnięcia sytuacji i powstrzymać się od wyciągania pochopnych wniosków.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy