PREMIER LEAGUE
Guess who is back! Cristiano wraca do domu! Przedstawiamy kulisy transferu Ronaldo
Foto: Eurosport
27-08-2021 19:37 Arkadiusz Bojara

Guess who is back! Cristiano wraca do domu! Przedstawiamy kulisy transferu Ronaldo

To okienko jest tak zwariowane i nieprzewidywalne, że można spodziewać się wszystkiego. Messi wyprowadził się z domu, a Cristiano do niego wraca. Romantyczny powrót w stylu najlepszych filmowych produkcji. Here we go!

 

Diabeł wraca do domu

Kiedy już każdy myślał, że kwestią czasu jest transfer Ronaldo do Manchesteru City, z dnia na dzień wszystko się zmieniło. Kibice “Diabłów” ze smutkiem oglądali kolejne informacje o postępach rozmów z włodarzami mistrzów Anglii. Do dopięcia zostały bowiem już ostatnie szczegóły. 

 

W piątkowy poranek natomiast wszystko zaczęło się zmieniać. Kiedy już Cristiano był jedną nogą “Obywatelem”, nagle zadzwonił do niego sam Sir Alex Ferguson. Jego piłkarski “ojciec”, który zbudował go jako profesjonalnego zawodnika, i u którego rozwinął skrzydła. Czy to była słynna “suszarka”, czy po prostu pogawędka z radami dla “syna”, którą drogę powinien wybrać możemy się jedynie domyślać. 

 

W końcu należy przypomnieć podcast Patrice’a Evry, który powiedział w maju 2020 roku, że w 2013 roku Ferguson był bliski ponownego ściągnięcia Ronaldo na Old Trafford. Podobno Panowie byli już dogadani, a Cristiano zgodził się na to. Jednak niedługo potem Sir Alex przeszedł na emeryturę i plany się rozmyły. Być może trener przypomniał tę obietnicę.

 

Prawdę mówiąc, gdy rozmawiałem z Cristiano, to zapytałem go o to i powiedział, że zgodził się na ten transfer w rozmowie z Bossem. Zamierzał wrócić do United. Powiedział mi to. - komentował Patrice Evra na antenie UTD Podcast.

 

Kiedy do mediów wyszła informacja o fiasku negocjacji między Manchesterem City a Juventusem, stało się już prawie pewne, że to “Czerwone Diabły” postarają się o podpis byłego zawodnika. Tempo, z jakim sprawy przybierały na sile, było tak dynamiczne, że niektórzy mogli nie wiedzieć, co się właśnie zaczęło dziać.

 

Szybkie działanie włodarzy United i w kilka godzin wszystko zostało dopięte. Juventus dostanie za Portugalczyka 15 mln euro oraz około 8 mln euro w bonusach, więc dla Manchesteru jest to dobra transakcja. Kontrakt podpisał na 2 lata, a za sezon będzie zarabiał 25 mln euro. Jest to jeden z najlepszych dni dla kibiców Manchesteru United od dawna! 

 

Wszyscy w klubie nie mogą doczekać się, aż powitamy z powrotem Cristano w Manchesterze - taką informację napisał Manchester United na swojej stronie.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy