PREMIER LEAGUE
Harry Kane potwierdza. Gdzie zagra Anglik w tym sezonie?
Harry Kane na dłużej w Tottenhamie/fot. harrykane/tt
25-08-2021 15:30 Hubert Duplaga

Harry Kane potwierdza. Gdzie zagra Anglik w tym sezonie?

Wiele mówiło się o zainteresowaniu Manchesteru City, pisano o rzekomych protestach Anglika i bojkotowaniu treningów. Na końcu okazało się jednak, że Harry Kane miał po prostu dłuższy urlop i zostanie w Londynie. A konkretnie w Tottenhamie, bo transfer do Chelsea również wchodził w grę.

 

Napastnik Spurs przekazał dziś informacje, gdzie zagra w sezonie 2021/22. Manchester City musi obejść się smakiem, a kibice Tottenhamu mogą być spokojni. 

 

Swoją wiadomość 28-letni napastnik przekazał za pomocą social mediów. Na swoim Twitterze zamieścił taki wpis:

 

Niesamowicie było zobaczyć niedzielne przyjęcie fanów Spurs i przeczytać niektóre z listów wsparcia, jakie otrzymałem w ciągu ostatnich kilku tygodni. 

 

Tego lata zostanę w Tottenham i będę w 100% skoncentrowany na pomocy zespołowi w osiągnięciu sukcesu.

 

Koniec domniemywań, koniec plotek i koniec grafik przedstawiających Kane’a w koszulce The Citizens. Trzeba jednak zaznaczyć, że rozmowy pomiędzy zespołami się toczyły, ale zarządzający Tottenhamem okazali się nieugięci. Odrzucali oferty i zatrzymali swojego najlepszego zawodnika. 

 

Być może Kane odejdzie za rok, a tymczasem Manchester City sprowadzi do Premier League Cristiano Ronaldo? Obywatele potrzebują napastnika jak gleba dżdżu, a o ich wstępnych propozycjach pisał niedawno Fabrizio Romano.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy