BUNDESLIGA
Hasan Salihamidzić o Lewandowskim. Ucina spekulacje
Robert Lewandowski to piłkarz, którego chcą mieć u siebie najwięksi/fot. robertlewandowski/ig
23-08-2021 15:29 Hubert Duplaga

Hasan Salihamidzić o Lewandowskim. Ucina spekulacje

Ostatnio pojawiło się kilka plotek transferowych, skupionych wobec osoby Roberta Lewandowskiego. Sam zainteresowany milczy, co jest zrozumiałe, jednak na ten temat wypowiedział się Hasan Salihamidzić, odpowiedzialny z roku na rok w większym stopniu za kadrę Bayernu Monachium. Czy Lewandowski zostanie w Niemczech?

 

W rozmowie z DAZN Salihamidzić krótko skomentował pojawiające się informacje, jakoby Lewandowskiego miał zastąpić Haaland. Sam Robert miał według niektórych mediów szukać zagranicznego wyzwania i topowego zespołu po 35 roku życia, a może nawet już tego lata. Jak długo Lewandowski zostanie w Bayernie?

 

Właściwie nie czytam zbyt wiele plotek. W tym i przyszłym sezonie, Robert będzie z nami. Ma umowę ważną dwa lata. On jest ważnym liderem, pokazał to w dwóch pierwszych meczach. Pod względem fizycznym jest niesamowity - powiedział kierownik pionu sportowego w Bayernie.

 

Umowa Lewandowskiego obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku. Polak w barwach Bayernu wystąpił 332 spotkaniach, w których zdobył 298 bramek i zaliczył 65 asyst.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy