CIEKAWOSTKI
Hyballa kończy burzliwy okres w Esbjergu. Trener zwolnił się sam
Hyballa nie ma ostatnio dobrej passy/fot. Steindy (talk) 21:10, 18 February 2013 (UTC), CC BY-SA 3.0 creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0, via Wikimedia Commons
11-08-2021 19:48 Hubert Duplaga

Hyballa kończy burzliwy okres w Esbjergu. Trener zwolnił się sam

Koniec „pięknej” historii Hyballi w 2. lidze duńskiej. Poszło szybciej, niż myśleliśmy. Portal „Ekstra Bladet” podał, że niemiecki szkoleniowiec rozwiązał umowę z klubem. Informowaliśmy was o ekscesach z udziałem Hyballi, o liście otwartym piłkarzy i ogólnej sytuacji w klubie. 

 

Oprócz Hyballi odejdzie także trener przygotowania fizycznego, Robin Adriaennsen oraz asystent, Maik Drzensla. Według portalu Niemiec już wcześniej próbował zrezygnować z posady, ale właściciele nie chcieli mu na to pozwolić (?!).

 

Hyballa, który miał znęcać się nad piłkarzami psychicznie i fizycznie, policzkować ich i obrażać, opuszcza zespół. Nie przekonało go nawet zatrudnienie Rafaela van der Vaarta jako asystenta. Nowym trenerem został Roland Vrabec (poprzednio luksemburski FC Progres Niederkorn).

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy