CIEKAWOSTKI
Hyballa totalnie odleciał. Były trener Wisły Kraków znęca się nad piłkarzami psychicznie i fizycznie
Peter Potwór Hyballa/admet.net
08-07-2021 16:40 Hubert Duplaga

Hyballa totalnie odleciał. Były trener Wisły Kraków znęca się nad piłkarzami psychicznie i fizycznie

Kiedy odchodził z Wisełki, część kibiców mówiła, że zawodnikom w Ekstraklasie zwyczajnie nie chce się pracować z trenerem, który czegoś wymaga. Ta część zapewniała nas, że w innych okolicznościach, przy innych piłkarzach i warunkach pracy - Niemca czekałby niechybny sukces. Takie stwierdzenie mija się jednak z prawdą, bo Hyballa - po raz kolejny - pokazał się nam z najgorszej strony. 

 

„Masz większe cycki niż twoja żona”

Ładny cytat, prawda? Niestety, jego autorem nie jest Janusz Rewiński w roli Siary z filmu Killer, a rzekomo Peter Hyballa. Niech nie zwidzie nas całkiem spore podobieństwo nazwisk do Hubala (dowódcy ostatniego polskiego oddziału podczas kampanii wrześniowej, który nie złożył broni i walczył z Niemcami). Były szkoleniwiec Wisły Kraków stawia wymagania - ale tylko innym. Sobie, jak widać, niewiele ma do zarzucenia

 

Z zawodnikami z Krakowa pożegnał się… opuszczając grupę na Whatsappie. Wymowne. 

 

Kiedy przychodził do drugoligowego Esbjerg, miał być ich zbawcą. Klub niedawno spadł z Superligi i szukał szkoleniowca, który pozwoli im wrócić na właściwe tory. Okazało się, że gorzej wybrać nie mogli.

 

Potwór Hyballa

Nie wierzycie, że Hyballa tak mocno odkleił się od rzeczywistości? To posłuchajcie teraz.

 

W Esbjergu panuje chaos, gdzie piłkarze po zaledwie nieco ponad miesiącu pracy z nowym trenerem, Peterem Hyballą, domagają się jego zwolnienia. Trener karze ich fizycznie oraz psychicznie. Oni dłużej tego nie zniosą. - podaje Farzam Abolhosseini, dziennikarz B.T. Sport (portal internetowy bt.dk).

 

Piłkarze mają protestować, kiedy szkoleniowiec nakazuje im wykonywać pompki za karę, a także, kiedy próbuje mobbingu. Zaledwie ponad miesiąc pracy, a już taka obszerna kartoteka. 

 

Ale szczerze? Nie wiem kto jest głupszy: czy Hyballa, czy ci, którzy postanowili dać mu szansę. Oby już ostatnią. Wariatów trzeba izolować, a nie dać im możliwość kierowania grupą ludzi. 

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy