SERIE A
Informacje o zdrowiu Zielińskiego, który poprosił o zmianę w 22 minucie meczu
Piotr Zieliński miał kłopoty z oddychaniem podczas meczu z Empoli/fot. screen
13-12-2021 13:29 Hubert Duplaga

Informacje o zdrowiu Zielińskiego, który poprosił o zmianę w 22 minucie meczu

Piotr Zieliński nie był w stanie zagrać całego meczu w barwach Napoli. Polski pomocnik poprosił o zmianę. Wiele wskazywało na to, że miał trudności z oddychaniem. Napoli posłużyło się oficjalnym komunikatem, Boniek i Dumanowski uspokajają kibiców.

 

W 22 minucie spotkania Zieliński skierował się w stronę ławki rezerwowych i poprosił o zmianę. Powód? Kłopoty z oddychanie. W oficjalnym oświadczeniu klub wskazuje na to, że „badania nie wykazały nic niepokojącego”.

 

Boniek, który kontaktował się z samym piłkarzem uspokaja fanów. Na Twitterze napisał, że „rozmawiał z Piotrkiem, wszystko pod kontrolą”. To dobre wiadomości, zważywszy na to, że za kilka miesięcy reprezentacja Polski, której Zieliński jest kluczową postacią, zagra mecze barażowe do mundialu w Katarze.

 

O zdrowie pomocnika Napoli martwiło się wielu. W Neapolu jest bardzo ważną postacią. Piotr Dumanowski, specjalizujący się w zagadnieniach Serie A napisał: „Nie jestem upoważniony do mówienia o szczegółach, ale wszystko z Piotrkiem w porządku. Nic poważnego, tylko groźnie wyglądało”.

 

Napoli ostatecznie przegrało z Empoli (0:1 i spadło na czwarte miejsce w tabeli ligi włoskiej. Kontuzji dostał drugi z Polaków, Szymon Żurkowski. Były zawodnik Górnika Zabrze opuścił boisko z urazem kolana i grymasem na twarzy.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy