TRENERZY
Jerzy Brzęczek komplementuje „Lewego”. „Poziom, jaki osiągnął Robert Lewandowski jest niebotyczny”
Brzęczek wychwala Lewandowskiego/foto: pzpn.pl
24-05-2021 07:00 Marcin Boniecki

Jerzy Brzęczek komplementuje „Lewego”. „Poziom, jaki osiągnął Robert Lewandowski jest niebotyczny” 

„Poziom, jaki osiągnął Robert Lewandowski jest niebotyczny, ale może wszystkich zaskoczyć jeszcze większymi sukcesami" – powiedział były selekcjoner reprezentacji Polski, komentując strzelecki wyczyn Lewandowskiego w Bayernie Monachium podczas spotkania z dziennikarzami w Czeladzi.

 

Napastnik reprezentacji Polski dokonał w ubiegłą sobotę, czegoś, co wydawało się misją niemożliwą. Pobił rekord strzelonych goli w sezonie w Bundeslidze, który do tej pory należał do Gerda Muellera. Wynosił dotychczas 40 goli, ale, jak już wiemy - to nieaktualne. Polak, dzięki trafieniu w 90. minucie zdobył swoją 41. bramkę w 29. spotkaniu w tym sezonie, czym przeszedł do historii. 

 

„Na pewno jest na szczycie. Przy jego charakterze, dbaniu o siebie w różnych aspektach, nie tylko fizycznym, to może zaskoczyć wszystkich jeszcze większymi sukcesami. Trzeba mu dziś życzyć, żeby go omijały kontuzje i żeby na mistrzostwach Europy poprowadził polską reprezentację do sukcesów” – dodał Brzęczek.

 

Przyznał, że osiągnięcia Lewandowskiego to niesamowita rzecz dla polskiego futbolu.

 

„Pobił rekord, który wydawał się nie do pobicia. Patrząc na jego umiejętności i dyspozycję – tylko on mógł to zrobić. Kolejny rekord pobije albo Robert, albo poczekamy na to bardzo długo. Zdobyć w tak wymagającej lidze 41 bramek to wyczyn niesamowity” – ocenił trener.

 

„To profesjonalista, pracujący nie tylko podczas treningów, ale też indywidualnie. Dba o każdy szczegół, nie tylko pod względem fizyczności, dzięki czemu przez tyle lat unikał poważnych kontuzji. Zwraca uwagę także m.in. na odpowiednią dietę, czy sen” – podsumował Jerzy Brzęczek.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy