EKSTRAKLASA
Kontuzja Błaszczykowskiego wyśle go na wcześniejszą emeryturę? Drastyczna diagnoza lekarzy
Kuba Błaszczykowski z zerwanymi więzadłami w kolanie/ foto: Sport-Dziennik.pl
02-09-2021 19:59 Patryk Parduła

Kontuzja Błaszczykowskiego wyśle go na wcześniejszą emeryturę? Drastyczna diagnoza lekarzy

Fatalna okazała się kontuzja Kuby Błaszczykowskiego! Piłkarza czeka żmudna, kilkumiesięczna przerwa w treningach i zobaczymy może na wiosnę przyszłego roku. Czy ta kontuzja wysłała byłego kapitana reprezentacji Polski na wcale nie tak wczesną emeryturę? Sam „Kuba” zabrał głos w tej sprawie.

 

Od wczorajszego dnia internet obiegły coraz to liczniejsze głosy informujące o kontuzji Kuby Błaszczykowskiego. Wiadomo było, że do zdarzenia doszło podczas treningu oraz dotyczyło kolana. Jak to w świecie piłki nożnej bywa: kontuzja kolana? Nigdy nie brzmi za ciekawie. Tym razem wcale nie było inaczej.

 

Jak się okazało, po wizycie u specjalistów nie pozostawiała wątpliwości, 35-latek zerwał wiązadła krzyżowe w kolanie. Na swoich mediach społecznościowych piłkarz zamieścił szczegółowe informacje o swoim stanie zdrowia.

 

- Jak to w życiu bywa, raz jest dobrze, raz jest źle. Dzisiaj mam nie do końca pozytywną informację. Na treningu zerwałem więzadło krzyżowe. Bardzo ciężkie chwile przede mną - napisał.

 

Ostatnie miesiące nie są dla Kuby zbyt przychylne, a wielu ekspertów „wysyła” go na emeryturę. Czy tak poważna kontuzja będzie definitywnym końcem Błaszczykowskiego? Najwyraźniej piłkarz widzi sprawę inaczej niż nieprzychylni mu dziennikarze.

 

- Wszystkim tym, którzy będą po raz kolejny chcieli kończyć mi karierę, przypominam, że wstałem 100 razy i wstanę 101. raz. Tym, którzy mnie wspierają serdecznie dziękuję i w tych ciężkich czasach życzę wszystkim dużo zdrowia - podkreslił.

 

Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy byłego kapitana reprezentacji Polskiej jeszcze w koszulce Białej Gwiazdy a niewykluczone, że wystąpi również w meczu pożegnalnym Polskiej kadry, o czym można przeczyćtać TUTAJ.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy