LIGA MISTRZÓW
Liga Mistrzów: Paryżanie chcą pozostać liderem. Obstawiamy mecz RB Lipsk z PSG i walczymy o 308 PLN!
fot: PAP
03-11-2021 09:10 Maciej Jarmoliński

Liga Mistrzów: Paryżanie chcą pozostać liderem. Obstawiamy mecz RB Lipsk z PSG i walczymy o 308 PLN!

Mecz Lipska z PSG można określić jako jedno z najciekawszych spotkań tego wieczoru. Niemiecka drużyna tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów do udanych zaliczyć nie może. Zawodnicy z Paryża narzekać na swoją pozycję nie powinni, aczkolwiek na pewno zdają sobie sprawę ze wciąż widocznych niedoskonałości.

 

 

RB Lipsk

Niemcy grają w tym sezonie w kratkę. To już zupełnie drużyna niż ta, która dwa lata temu potrafiła walczyć do końca o mistrzostwo kraju i dojść do półfinału Ligi Mistrzów.

 

Dzisiaj Lipsk znajduje się w połowie tabeli Bundesligi i na szarym końcu grupy rozgrywek europejskich, notując trzy porażki z rzędu.

 

Mecz z PSG będzie dla zawodników z Lipska okazją na przełamanie. Grupa, w której znalazła się drużyna, do najłatwiejszych nie należy. Już na początku rozgrywek wiadomo było, że o awans powalczą dwaj najwięksi kandydaci do końcowego zwycięstwa. Trzecie miejsce miało być dla Lipska bezpieczną przystanią. Rzeczywistość okazała się jednak inna i na ten moment europejskie puchary wiosną odbędą się bez obecności RB Lipska. Kluczowym celem powinien więc być awans o jedną pozycję w tabeli, co będzie wymagało jakiejkolwiek punktowej zdobyczy.

 

Trudno w grze Niemców szukać pozytywów. Owszem, ich gra ofensywna budzi respekt. Zawodnicy RB potrafią duże strzelać. Niestety, tak samo dużo potrafią w bieżącym sezonie tracić. Mecz z PSG może być dla tej drużyny ostateczną weryfikacją celów na nadchodzące miesiące, a więc trzeba zrobić wszystko, by tego sezonu nie przegrać już w listopadzie.

 

 

PSG

Zawodnicy Mauricio Pochettino wciąż szukają formy. Nowe Galacticos co prawda punktuje i obecnie przewodzi w tabeli Ligue 1 oraz Ligi Mistrzów, ale styl gry tej drużyny znacznie odbiega od oczekiwań. Nie tego chcieli właściciele drużyny pozostawiając w niej Mbappe oraz podpisując kontrakt z Messim.

 

Starcie z RB Lipsk będzie okazją, by udowodnić, że w Paryżu mamy do czynienia z drużyną. Wybitne jednostki muszą stanowić kolektyw. I właśnie taki powinien być cel trenera Paryżan. W dzisiejszym meczu prawdopodobnie zabraknie tego, który zawodzi najbardziej, a od którego wymaga się najwięcej. Lionel Messi wciąż nie może odnaleźć odpowiedniego dla siebie miejsca w paryskiej jedenastce. W jego miejscu pojawić powinien się Angel Di Maria, który w ostatnim meczu ligowym fantastycznie spisał się w roli zmiennika genialnego Argentyńczyka.

 

Dla PSG liczy się tylko zwycięstwo. Zawodnicy Pochettino wiedzą, że muszą mecz z Lipskiem wygrać. Zdobyte trzy punkty pozwolą umocnić się na pozycji lidera i z góry patrzeć na największego rywala z niebieskiej części Manchesteru. Bazując na słabej dyspozycji przeciwników zawodnicy PSG zdają sobie sprawę z roli faworyta tego meczu.

 

 

Nasz typ: PSG wygra i obie drużyny strzelą bramkę – kurs @3.5 w PZ Buk

 

 

GRAJ O 308 PLN W PZBUK!

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy