LA LIGA
“Marca”: Mbappe bliżej niż kiedykolwiek
foto: Getty Images
25-08-2021 07:00 Marcin Boniecki

“Marca”: Mbappe bliżej niż kiedykolwiek

Spekulacje na temat przyszłości Kyliana Mbappe wciąż trwają. Hiszpański dziennik “Marca” poinformował wczoraj, że Real Madryt jest “bliżej niż kiedykolwiek” w przypadku podpisania kontraktu z gwiazdorem PSG.

 

"Marca" informuje, że Mbappe odmówił podpisania nowego kontraktu z PSG. Francuz miał nie zgodzić się na pięcioletni kontrakt i pensję w wysokości 30 milionów euro rocznie. Umowa francuskiego atakującego wygasa latem przyszłego roku. 

 

- Jak poinformował RMC Sport w poniedziałek wieczorem, PSG rozważa teraz możliwość sprzedaży Mbappe przed zamknięciem okna transferowego” – czytamy w artykule.

 

Gdyby Francuz zdecydował się przejść do drużyny “Królewskich”, PSG mogłoby się pokusić o zatrudnienie Cristiano Ronaldo, który mógłby idealnie wpasować się do składu. 

 

Hiszpański dziennik informuje, że Real jest nieugięty w kwestii zatrudnienia Mbappe. To właśnie Francuz jest numerem 1 na liście Florentino Pereza. Alternatywą dla francuskiego atakującego ma być Erling Haaland, ale to tylko w przypadku gdyby nie udało się ściągnąć gwiazdora PSG

 

Telenowela pt. “Mbappe w Realu” wciąż trwa. Pozostało jeszcze kilka dni letniego okna transferowego, więc możemy się spodziewać, że w kwestii Mbappe prasa będzie pisała jeszcze częściej, niż dotychczas. Pozostaje czekać na rozwój wydarzeń.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy