LIGA MISTRZÓW
Marcelo poleciał z drużyną do Londynu. Może zagrać z Chelsea
Marcelo i Benzema/foto: Getty
04-05-2021 12:24 Hubert Duplaga

Marcelo poleciał z drużyną do Londynu. Może zagrać z Cheslea

Miało go nie być, a jest. Brazylijczyk wraz z całą drużyną Królewskich wyleciał z lotniska w Madrycie do Londynu. Pomocną dłoń wyciągnęła do zawodnika starsza pani, która zaoferowała, że przejmie jego obowiązki.

 

Przypomnijmy, że Marcelo został oddelegowany do bycia członkiem komisji wyborczej. Aktualnie w stolicy Hiszpanii trwają wybory do autonomicznego parlamentu regionu Madryt. Brazylijski obrońca, który został wylosowany do komisji, nie mógł odmówić. Musiał w dzień wyborów stawić się na miejscu i wykonać swoją pracę. 

 

Marcelo ma hiszpańskie obywatelstwo i jest mieszkańcem Madrytu. Z tego powodu jego występ w meczu z Chelsea stanął pod znakiem zapytania.Wszystko jest już jasne: piłkarz o 11:30 pojawił się na lotnisku i właśnie jest w drodze na mecz z The Blues. Wszystko dzięki dobremu sercu pewnej staruszki, która postanowiła przejąć obowiązki Brazylijczyka, by ten mógł opuścić lokal wyborczy wcześniej. 

 

Rewanż z Chelsea to bardzo trudny mecz dla piłkarzy Realu Madryt. 32-letni obrońca to legenda Królewskich, ale obecnego sezonu nie może zaliczać do udanych. Wielu kibiców martwi się, że to właśnie Marcelo, zamiast Mendy’ego pojawi się w pierwszym składzie. 

 

W pierwszym meczu na Estadio Alfredo Di Stefano padł remis 1:1. Przed drużyną Zidane’a niełatwy mecz. Nieobecny będzie Raphael Varane.

 

Marcelo zagrał zaledwie w 17 spotkaniach i zaliczył 4 asysty.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy