TRENERZY
"Masz większe cycki niż twoja żona". Dyrektor Esbjerg komentuje słowa Hyballi: "To nie jest normalne zachowanie"
Peter Hyballa/Fot. Steindy (talk) 21:10, 18 February 2013 (UTC), CC BY-SA 3.0 creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0, via Wikimedia Commons
14-07-2021 13:05 Jakub Bielak

"Masz większe cycki niż twoja żona". Dyrektor Esbjerg komentuje słowa Hyballi: "To nie jest normalne zachowanie"

Parę dni temu pojawiły się niespodziewane informacje na temat byłego trenera Wisły Kraków, a dziś duńskiego Esbjerg fB, Petera Hyballi. Jego obecni podopieczni głośno powiedzieli o metodach szkoleniowych swojego trenera. Pisaliśmy o tym, że Hyballa mocno odleciał TUTAJ. Sprawę skomentował dyrektor generalny duńskiego drugoligowca, który - o dziwo - nie zapreczył medialnym doniesieniom.

 

To nie jest normalne”

Michael Kalt, a więc dyrektor generalny klubu Esbjerg fB w swojej wypowiedzi jasno dał do zrozumienia, że nie będzie tolerował takiego zachowania ze strony niemieckiego szkoleniowca.

 

To nie jest normalne, że mówi do piłkarzy takie rzeczy lub karze ich fizycznie. Peter pochodzi z innego kraju o kulturze nieco innej niż w Danii. Będzie musiał się do tego przyzwyczaić. To język, który tu nie pasuje i będę z nim o tym rozmawiał. Nie martwię się natomiast o dużą liczbę godzin, które drużyna spędza na treningach. To zawodowcy. - mówił dyrektor generalny drugoligowego klubu z Danii.

 

Kalt nie zamierza jednak zwalniać Hyballi. Podkreśla, że ma jego pełne poparcie.

 

Nie wierzę, że niezadowolenie graczy w mediach dobrze oddaje odczucia w grupie. Zawsze jest grupa ludzi, którzy są niezadowoleni z takiego podejścia”. - powiedział Kalt, dyrektor Esbjerg.

 

Hyballa igra z ogniem

Mimo że póki co Peter Hyballa utrzyma się na swoim stanowisku, trzeba przyznać, że po raz kolejny szkoleniowiec zachowuje się nieadekwatnie do zajmowanego przez niego stanowiska. Ciężko znaleźć w jego CV klub, w którym nie było z nim problemów. Wygląda na to, że przygoda z duńskim Esbjerg może zakończyć się równie szybko i niemiło, jak praca w Wiśle Kraków.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy