SERIE A
Mourinho: okłamałem wszystkich. Okrągły 1000 i wspaniały jubileusz
Fot. Eleven Sports/screen
13-09-2021 17:51 Hubert Duplaga

Mourinho: okłamałem wszystkich. Okrągły 1000 i wspaniały jubileusz

1000 - dokładnie tyle meczów tyle poprowadził Jose Mourinho w swojej karierze trenerskiej. Sporo? Niebotycznie sporo! Była krew, pot, łzy, radość, wygrane w Lidze Mistrzów, kontrowersje. Cała kariera Jose to jedno wielkie SHOW, ale że "jedzie na picu" nie odważę się napisać.

 

On po prostu robi swoje na swój własny sposób. Czapki z głów, bo takiego aktora potrzebuje futbol - ze wszystkimi jego wadami i zaletami.

 

Tysięczne spotkanie Mourinho zostało przez zawodników AS Romy wygrane (2:1 z. Mourinho w czasie swojej ponad 20-letniej kariery 640 razy wygrał, odnotował 198 remisów i 162 porażki.

 

W spotkaniu numer 1000, gola w doliczonym czasie gry zdobył El Shaarawy, a Jose Mourinho nie mógł powstrzymać emocji i z radości biegł wokół boiska. Cały Jose. Po meczu powiedział:

 

Okłamałem wszystkich. Spędziłem tydzień wmawiając nawet sobie, że mój tysięczny mecz nie jest dla mnie ważny, ale bardzo się bałem przegranej. Wygraliśmy i biegałem jak dziecko, ponieważ dzisiaj czułem się, jakbym miał 10, 12 czy 14 lat, a nie 58 - komentował nie kryjąc zadowolenia, że po tylu latach nadal jest na topie.

 

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy