LIGUE 1
Nantes uratuje się przed spadkiem? Gramy o 180 PLN
Fot: James Boyes
16-05-2021 09:00 Jakub Bielak

Nantes uratuje się przed spadkiem? Gramy o 180 PLN

Choć zdecydowana większość piłkarskiej Francji będzie w niedzielny wieczór spoglądała na stadiony w Lille i Paryżu, nie możemy zapominać o innych spotkaniach. Zwłaszcza gdy gra toczy się o utrzymanie. Drużyny znajdujące się na dole tabeli są w ostatnich kolejkach podwójnie zmotywowane i potrafią wychodzić z tragicznych sytuacji. Jednym z takich zespołów jest w tym sezonie Nantes - Kanarki robią w ostatnich kolejkach wszystko, aby ukończyć rozgrywki ligowe na bezpiecznym miejscu. W 37. serii gier czeka ich kolejny bardzo ważny mecz - zmierzą się z Dijon. Co typujemy w tym spotkaniu?

 

Dijon

Gospodarze pożegnali się z Ligue 1 już kilka kolejek temu. Zespół z Burgundii rozgrywa fatalny sezon i dosyć wcześnie było jasne, że spadek do Ligue 2 stanie się faktem. Aktualnie ciężko więc o motywację w takim zespole. Ci piłkarze, których ambicją jest pozostanie w Ligue 1 na tym etapie są już raczej po słowie z innymi klubami, a ci, którzy zostaną w Dijon, również nie muszą się specjalnie wysilać. Krótko mówiąc - gospodarze nie grają już o nic. Oczywiście w profesjonalnej piłce nikt nie odda zwycięstwa za darmo, ale jeśli naprzeciw wyjdzie im drużyna parokrotnie bardziej zmotywowana, ciężko będzie o jakiekolwiek punkty.

 

Nantes

Kanarki próbują dokonać czegoś, co wydawało się jeszcze trzy tygodnie temu mało realne. Kto by pomyślał, że drużyna mająca 28 punktów na pięć kolejek przed końcem, będzie jeszcze miała szansę na zajęcie bezpiecznego miejsca, gwarantującego utrzymanie. Teraz Nantes ma na swoim koncie już 37 oczek, więc łatwo wywnioskować, że ostatnie trzy mecze to trzy zwycięstwa ekipy Antoine’a Kombouare. Kalendarz sprzyja - teraz pojedynek ze zdegradowanym już Dijon, a w ostatniej kolejce mecz z Montpellier, które nie będzie już grało o nic wielkiego. Trzy wygrane z rzędu na pewno zbudowały ten zespół. Piłkarze poczuli, że utrzymanie wcale nie jest tak odległe.

 

Co typujemy?

Zwycięstwo Nantes do przerwy oraz na koniec spotkania. Kanarki są w najlepszej formie od początku tego sezonu, wykorzystują korzystny terminarz i wszystko wskazuje na to, że w niewiarygodny wręcz sposób uratują ligowy byt. Drużyna z Bretanii jest na fali, a piłkarze są zmotywowani jak nigdy wcześniej. Ciężko byłoby uwierzyć, że po wykonaniu tak ogromnej pracy w ostatnich tygodniach, Nantes zaprzepaściłoby to wszystko w meczu z czerwoną latarnią ligi. Ekipa Kombouare powinna od początku meczu dominować i podkreślić to prowadzeniem do przerwy. Jeśli to im się uda, dowiezienie wyniku będzie tylko formalnością - piłkarze Dijon o punkty nie będą się zabijać. 

 

GRAJ O 180 PLN W PZBUK!  

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy