SERIE A
Napoli podało nowe informacje o zdrowiu Zielińskiego. Polak zagra z Milanem?
Zieliński blisko powrotu na boisko?/fot. Swetlana Bektoreva, CC BY-SA 3.0 GFDL, via Wikimedia Commons
17-12-2021 18:50 Hubert Duplaga

Napoli podało nowe informacje o zdrowiu Zielińskiego. Polak zagra z Milanem?

Piotr Zieliński podczas meczu Napoli z Empoli miał kłopoty z oddychaniem. Polak opuścił boisko w 22 minucie spotkania. Teraz wiemy już, co z jego zdrowiem.

 

Zieliński w środę wrócił do treningów. Okazuje się, że kłopoty z oddychaniem już za nim. Zawodnik przeszedł odpowiednie badania i zaczął trenować z drużyną. 

 

Według „La Gazzetta dello Sport” polski pomocnik miał objawy zapalenia oskrzeli. Do końca roku miał znajdować się poza kadrą meczową. 

 

Wiele wskazuje na to, że Zielińskiego zobaczymy przynajmniej na ławce rezerwowych w niedzielnym meczu Napoli z Milanem (początek o 20:45). Polak wraca do zdrowia szybciej niż zapowiadano, a to oznacza, że z jego zdrowiem jest lepiej, niż przewidywano. 

 

Warto dodać, że „Zielu” jest w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie. Dla swojego klubu zdobył już 6 goli i zaliczył 4 asysty. 

 

Zieliński jest w ostatnich tygodniach w znakomitej formie. W 21 spotkaniach tego sezonu 27-latek zdobył dla Napoli 5 bramek i zaliczył 4 asysty w 16 meczach w Serie A. Napoli obecnie zajmuje 4 miejsce w lidze, a jeśli wygra z Milanem (aktualnie na 2. miejscu w lidze, 39 punktów) to zrówna się z nim punktami.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy