SERIE A
Nicola Zalewski zyskuje w oczach Jose Mourinho. „Ma odpowiednie nastawienie”
Nicola Zalewski wyrasta na Pana Piłkarza?/fot. Aleksandr Osipov from Ukraine, CC BY-SA 2.0 creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0, via Wikimedia Commons
07-08-2021 13:50 Weronika Fląd

Nicola Zalewski zyskuje w oczach Jose Mourinho. „Ma odpowiednie nastawienie” 

19-letni pomocnik, zawodnik AS Romy, otrzymał od szkoleniowca szansę i pojechał na przedsezonowe zgrupowanie drużyny do Portugalii. Jak informuje „La Gazetta Dello Sport”, pomocnik zaimponował „The Special One”.

 

Nadzieja polskiej piłki rozwija swoje skrzydła pod okiem Jose Mourinho i idzie mu coraz lepiej. Chiara Zucchelli z „La Gazetta Dello Sport” przekazała informacje na ten temat.

 

Tych dwóch młodych zawodników [Nicola Zalewski i Edoardo Bovo – przyp.] wywarło największe wrażenie na Mourinho. Bovo należał do najlepszych, gdy pojawiał się na boisku. Zalewski pokazał uczciwość i wyobraźnię - czytamy w artykule.

 

Zalewski w ataku miał więcej konkurentów, bo tam rywalizacja była od pierwszego dnia, ale mimo to udało mu się znaleźć swoje miejsce. Jak? Wykorzystywał każdą sekundę, zawsze miał odpowiednie nastawienie i wyobraźnię, której czasami brakuje w grze AS Romy - dodał.

 

Włoska gazeta informuje, że portugalski trener wiąże ogromne nadzieje z Polakiem urodzonym we Włoszech. Jest to dobra wiadomość dla kibiców, którzy liczą na powołanie Zalewskiego do reprezentacji przez Paulo Sousę. Czekamy!

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy