PREMIER LEAGUE
Nuno Espirito Santo: Kane jest naszym zawodnikiem. Nowy trener Tottenhamu obiecuje, że zatrzyma napastnika w klubie
Harry Kane chce odejść, Nuno Espirito Santo i wszyscy fani Tottenhamu chcą by został w klubie/fot. Then24.com
21-07-2021 12:40 Marcin Boniecki

Nuno Espirito Santo: Kane jest naszym zawodnikiem. Nowy trener Tottenhamu obiecuje, że zatrzyma napastnika w klubie

Portugalski trener uważa, że Harry Kane zostanie w Tottenhamie. Napastnik łączony jest z wieloma ekipami z Wysp Brytyjskich, m.in. z Chelsea, z Manchesterem United czy z Manchesterem City. 

 

Swoją pierwszą konferencją Portugalczyk wykorzystał, by nalegać na pozostaniu Harry’ego Kane’a w zespole. Anglik wyceniany jest przez swój klub na 150 milionów funtów.

 

Harry jest naszym graczem, kropka. Teraz jest czas na to, żeby Harry odzyskał energię, odpoczął - powiedział na konferencji prasowej Nuno Espirito Santo. 


 

Kiedy wróci na treningi, będziemy mieli czas na rozmowę. Ale teraz jest moment, by Harry odpoczął i przygotował się na to, co nadchodzi. Nie mogę się doczekać, aż dołączy do grupy i zaczniemy razem pracować. Najlepiej jest pracować z najlepszymi graczami, a Harry jest jednym z nich - powiedział Portugalczyk.

 

Zapytany, dlaczego jeszcze nie rozmawiał z Harrym Kane'em nawet przez telefon, menedżer Spurs odpowiedział: 

 

Nie rozmawiałem z żadnym z graczy, którzy byli w swoich drużynach narodowych, ponieważ gdybym był po drugiej stronie, byłby to brak szacunku. Kiedy zawodnik jest ze swoją drużyną narodową, powinien się na tym skoncentrować, ponieważ ma do wykonania ciężką pracę. Odezwę się, kiedy przyjadą. To będzie właściwy moment: we naszym miejscu i twarzą w twarz. Aby wspólnie przygotować naszą przyszłość - mówił portugalski szkoleniowiec Spurs.


 

Jak widać saga z udziałem kapitana reprezentacji Anglii cały czas trwa. Trener „Kogutów” twierdzi, że napastnik nigdzie się nie wybiera, z kolei brytyjska prasa pisze o tym, że sam zawodnik chce odmówić treningów z drużyną. Jak faktycznie będzie, dowiemy się najpóźniej pod koniec okienka transferowego. Pozostaje zatem czekać na rozwój sytuacji.

 

Pewne jest jedno: jeśli Harry Kane chce w przyszłym sezonie grać w europejskich pucharach - musi odejść już teraz. 

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy