PRIMEIRA LIGA
Obstawiamy spotkanie Primeira Ligi, gramy o 207 PLN!
25-01-2021 13:30 Przemysław Niesterczuk

Obstawiamy spotkanie Primeira Ligi, gramy o 207 PLN! 

W kręgu zainteresowań ekipy Orłów w tym meczu z pewnością będą trzy punkty. Jednak zważywszy na ich ostatnią formę może być z tym różnie. Z uwagi na pewne komplikacje łatwo wyobrazić sobie sytuację, w której to Nacional utrze nosa faworytom ze słonecznej stolicy kraju. Czego się spodziewać i w którą stronę skierować swój typ na to spotkanie? Sprawdzajcie z nami i z PZBuk!

Benfica 

Główny ich problem przed tym spotkaniem są liczne absencje. Aż dziewięciu zawodników stołecznego klubu zostało odizolowanych od reszty zespołu poprzez pozytywne wyniki na Covid-19. W tym gronie znajdują się min. Luca Waldsmitch, Alex Grimaldo czy coraz lepiej radzący sobie Nicolas Otamendi. Będą to bez wątpienia duże straty dla trzeciej ekipy w ligowej stawce. Gdy do pauzy czołowych graczy dołożymy brak stabilizacji w formie wicemistrza kraju oraz fatalną grę obronną niewątpliwie zwiększą się szanse gości. Do zwycięstwa poprowadzić ma niezawodny Darwin Nunez. Młody Urugwajczyk oczarował swoją grą większość światowych ekspertów futbolu, i to na nim gospodarze spotkania będą chcieli oprzeć swój pomysł na ten mecz. Trudne zadanie czeka również na parę stoperów. Będą musieli szybko wejść w rytm i nie pozwolić na żadne nieporozumienia pomiędzy sobą. Prawdopodobne jest, iż zagra doświadczony Jardel i to on powinien trzymać linie obrony w ryzach. Wszyscy mimo wspomnianych wyżej problemów liczą na pewne zwycięstwo i powrót na zwycięski szlak. Czasu na gonienie lidera może być coraz mniej po kolejnej wpadce, dlatego szczególną motywację będą mieć gracze Jesusa by trzy oczka zostały na Estadio da Luz

Nacional 

Tu również determinacja do wyszarpania, chociażby remisu będzie ogromna. Drużyna na dziewięć ostatnich spotkań aż siedmiokrotnie schodziła z murawy jako pokonana. To po dobrym starcie skomplikowało dość mocno ich sytuację w tabeli. Trzynaście zgromadzonych oczek może w razie porażki ulokować ich na ostatnim miejscu w ligowej stawce. Co daje im nadzieje na brak kompromitacji? Otóż wspomniane wyżej problemy kadrowe Benfiki oraz bardzo dobry mecz z Porto w pucharze, gdzie dopiero po konkursie jedenastek musieli uznać wyższość rywala. Będą wycofani i nastawieni na kontry. Z tym gospodarze w tym sezonie mają ogromny kłopot, i tu właśnie Nacional będzie szukał swoich szans na zdobycze bramkowe. Wszyscy liczą również na napastnika Brayana Riascosa. Kolumbijczyk coraz śmielej sobie poczyna. Trafiał już w tym sezonie dziewięciokrotnie i w dzisiejszym spotkaniu będzie chciał polepszyć swój bilans bramkowy.

Czego się spodziewać? 

To spotkanie powinno być podobne do poprzednich spotkań Benfiki w tym sezonie. Rzecz jasna faworyta tego meczu dobrze znamy i nawet mimo tylu absencji wicemistrzowie kraju powinni poradzić sobie z dołującą ekipą z końca tabeli. Trzy punkty zdobyte przez Benficę w tym meczu nikogo nie zaskoczą, jak i również nikt przy porażce z potentatem w drużynie gości nie będzie miał pretensji. Jednak z punktu widzenia bukmacherskiego ciekawą opcją wydaje się być obstawienie zwycięstwa Orłów oraz bramki gości. Nie dość, że gra obronna drużyny Jorge Jesusa od początku zmagań w tym sezonie zawodzi to osłabiona brakiem na dobrą sprawę, niemal całej podstawowej formacji obronnej drużyna nie będzie w stanie zagrać tak dobrze, jak w pełnym zestawieniu.

Nasz typ: Benfica wygra i obie drużyny strzelą gola - kurs 2.35 w PZBuk!

 

GRAJ O 207 PLN W PZBUK!

 

 

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy