EKSTRAKLASA
Oficjalnie: Damian Kądzior zawodnikiem Piasta Gliwice!
foto: piast-gliwice.eu
20-07-2021 11:00 Marcin Boniecki

Oficjalnie: Damian Kądzior zawodnikiem Piasta Gliwice!

Choć najgłośniej mówiło się, że Kądzior zostanie zawodnikiem Lecha, to jednak Piast Gliwice przekonał reprezentanta Polski do podpisania kontraktu. Został wykupiony z Eibar i związał się z klubem umową do 2024 roku. 

 

- Jestem bardzo szczęśliwy, że to właśnie Piast był najbardziej konkretny spośród wszystkich klubów, nie tylko polskich, ale i kilku zagranicznych, z którymi rozmawialiśmy. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak odpłacić się na boisku za dane mi zaufanie – powiedział Damian Kądzior

 

Wychowanek Jagiellonii Białystok wygrywał ligę chorwacką w barwach Dinama Zagrzeb. W ubiegłym sezonie zaliczył nieudany epizod w LaLiga, gdzie reprezentował barwy Eibar. 

 

– Ostatnie lata pokazały, że Piast to bardzo stabilny klub, który regularnie gra w czołówce Ekstraklasy. Taki też jest mój cel – przychodzę tutaj, aby pomóc zespołowi w osiąganiu jak najlepszych wyników. Chciałbym też wspomnieć o osobie trenera Waldemara Fornalika, od którego dało się wyczuć, że zależy mu na tym, abym przyszedł do tego klubu – dodał 29-latek.

 

Sprowadzenie tego piłkarza to niewątpliwie duży sukces klubu i jeden z najmocniejszych akcentów tego okienka, co tylko pokazuje, jak dobrą pozycję na rynku cieszy się aktualnie nasz klub. Cieszymy się, że Damian do nas dołączył i jesteśmy przekonani, że będzie dostarczał nam powodów do radości na boisku - powiedział Grzegorz Bednarski, prezes Piasta Gliwice.

 

Nowy sezon PKO BP Ekstraklasy startuje już w piątek 23 lipca. Piast zainauguruje go 2 dni później, spotkaniem z wicemistrzem Polski, Rakowem Częstochowa.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy