SERIE A
Oficjalnie: Jose Mourinho nowym trenerem AS Romy
Mourinho nowym trenerem AS Romy/foto: premierleague.com
05-05-2021 07:34 Marcin Boniecki

Oficjalnie: Jose Mourinho nowym trenerem AS Romy

Kiedy Jose Mourinho został zwolniony z Tottenhamu, mogło wydawać się, że “The Special One” nie dostanie w najbliższym czasie oferty z topowych zespołów. Choć AS Roma do ścisłego topu aktualnie nie należy, to nie jest to bardzo słaba drużyna. Najpierw klub poinformował, że umowa z Pablo Fonsecą nie zostanie przedłużona. Kilka godzin później piłkarski świat został lekko zszokowany. Niespodziewanie nowym menedżerem zespołu z Rzymu będzie od nowego sezonu Jose Mourinho.

 

Oto co mówili prezydent i wiceprezydent klubu:

 

“Cieszymy się, że możemy powitać Jose Mourinho w naszym klubie. Jose to mistrz, który zdobywał trofea na każdym poziomie i zapewni niezwykłe przywództwo i doświadczenie w naszym ambitnym projekcie. Podpisanie kontraktu z Jose to wielki krok naprzód w budowaniu zwycięskiej, solidnej i trwałej mentalności w naszym klubie.”

Z kolei tak wypowiedział się sam Jose Mourinho:

 

“Dziękuję rodzinie Friedkin za wybranie mnie na prowadzenie tego wspaniałego klubu i za uczynienie mnie częścią ich projektu [...] Niesamowita pasja kibiców Romy przekonała mnie do podjęcia pracy i nie mogę się doczekać rozpoczęcia kolejnego sezonu. Jednocześnie życzę panu Pablo Fonsece powodzenia.”

 

Portugalczyk związał się z AS Romą umową do 2024 roku. “The Special One" zdobył w swojej karierze 25 trofeów. Trenował dotychczas Porto, Chelsea, Inter, Real Madryt, Manchester United i  Tottenham. Trzykrotnie wygrał Premier League z Chelsea i zdobywał mistrzostwa krajowe we Włoszech, Hiszpanii i Portugalii. Wizerunkowo to świetna decyzja zarządu Romy, ale czy Portugalczyk będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o wyniki? Tego nie wie nikt, ale czas pokaże.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy