LA LIGA
Ogromny skandal w Realu Madryt! Florentino Perez obrażał klubowe legendy!
foto: marca.com
14-07-2021 07:00 Marcin Boniecki

Ogromny skandal w Realu Madryt! Florentino Perez obrażał klubowe legendy!

Hiszpański dziennik “El Confidencial” opublikował nieznane dotąd nagrania Florentino Pereza. Prezes Realu Madryt miał na nich obrażać klubowe legendy – Raula i Ikera Casillasa. Nazwał ich “największymi oszustami w historii klubu”.

 

Prezes Realu Madryt twierdzi, że nagrania zostały wyjęte z kontekstu. Zapisy rozmów pochodzą z 2006 i 2008 roku. Wypowiedzi Pereza padały w rozmowach prywatnych. 

Z nagrań opublikowanych przez “El Confidencial” wynika, że jednym z powodów, dla których Florentino Perez odszedł z Realu Madryt, był… Raul. 

 

Hiszpan mówił m.in.:

– Casillas to pierwsze ogromne oszustwo Realu, a Raul jest drugim.

– Gonzalez jest słaby, a uważa, że Real należy do niego.

 

Prezes “Królewskich” krytykował nie tylko wspomnianych wcześniej, ale także ogólnie piłkarzy.

 

– Piłkarze to ogromni egoiści, nie można pokładać w nich zaufania w żadnej sprawie.

 

Jeszcze we wtorek prezes Realu Madryt opublikował za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu oświadczenie w tej sprawie. Wypowiedzi miały pochodzić od Jose Antonio Abellana. Zdaniem Pereza ten człowiek od wielu lat nieskutecznie próbował sprzedać materiały, które ujrzały światło dziennie dopiero w 2021 roku.

 

 – Moim zdaniem to, że byłem związany z Superligą, przyczyniło się do publikacji tych materiałów po tylu latach. To wypowiedzi wyjęte z kontekstu – powiedział prezes Realu. 

Hiszpan zdradził również, że sprawą zajmą się prawnicy. 

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy