SERIE A
Ostre spięcie na linii Morata - Allegri. Po zmianie usłyszał: „zamknij się!”
Ostre spięcie na linii Morata - Allegri/fot. Photo by Leandro Ceruti from Rosta, ItaliaCropped by Danyele, CC BY-SA 2.0 creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0, via Wikimedia Commons
06-12-2021 14:40 Patryk Parduła

Ostre spięcie na linii Morata - Allegri. Po zmianie usłyszał: „zamknij się!”

W miniony weekend Juventus zmierzył się z Genoą. W 72 minucie kamerom udało się uchwycić kłótnię pomiędzy opuszczającym boisko Moratą a szkoleniowcem Starej Damy - Massymiliano Allegrim.

 

Juventus pewnie wygrał z Genoą 2:0, cały zespół zagrał solidne, pewne spotkanie. Alvaro Morata wcale nie był gorszy od swojej drużyny, również grał na poziomie. Co prawda bramki nie strzelił, lecz przyszła odpowiednia pora i trener uznał, że należy zmienić napastnika. Co jest istotne? To fakt, że Morata chwilę wcześniej otrzymał żółtą kartkę, a w jego miejsce na palacu gry pojawił się Moise Kean.

 

Schodząc z boiska, doszło do przepychanki słownej między zawodnikiem a szkoleniowcem:

 

- Lepiej się zamknij - wykrzyczał Allegri.

- Ale co zrobiłem? Co zrobiłem? - odparł Morata.

- Popełniłeś faul, więc masz się zamknąć - zakończył trener Juventusu.

 

Rozczarowujące zachowanie

„Zobaczył kartkę i nadal się kłócił, więc wolałem go zdjąć. To rozczarowujące zachowanie, ponieważ Alvaro grał dobrze, podobnie jak cała drużyna” - mówił po meczu Allegri zapytany o sytuację przez dziennikarzy.

 

Całość można obejrzeć TUTAJ. Czy był to jednorazowy wyskok i rozejdzie się po kościach? A może to pokłosie nienajlepszego powrotu Allegriego do Juventusu? Czas pokaże.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy