REPREZENTACJE
Paulo Sousa przed meczem z Anglią: „Nie zamierzamy murować bramki”
foto: pzpn.pl
08-09-2021 07:00 Marcin Boniecki

Paulo Sousa przed meczem z Anglią: „Nie zamierzamy murować bramki”

Pomimo tego, że reprezentacja Polski nie jest faworytem w starciu z Anglią, Paulo Sousa wierzy w komplet punktów. – Jesteśmy drużyną, która może wygrać z każdym. Musimy pokazać naszą siłę mentalną – mówił selekcjoner reprezentacji Polski na konferencji prasowej.

 

Wiemy, że w meczu z Anglią na pewno nie zagrają Bartosz Bereszyński i Piotr Zieliński, którzy nie są jeszcze gotowi do gry.

 

– Bartek nie zagra z Anglią. Nadal nie czuje się wystarczająco dobrze. Podobnie sytuacja się ma z Zielińskim. Obaj nie będą do mojej dyspozycji – powiedział Portugalczyk.

 

Sousa doskonale wie, jaką siłą dysponują Anglicy, ale oznajmił, że jego drużyna ma pokazać siłę mentalną i nie ma zamiaru murować bramki.

 

Wiemy, jaką siłą dysponują Anglicy. W końcu grają w najlepszych ligach świata, mają kilku zawodników na jedną pozycję. My musimy pokazać naszą siłę mentalną i to chcę zobaczyć w środowym meczu. Gracze muszą uwierzyć w siebie. Nie zamierzamy murować bramki. Co prawda Anglicy grają krótką, szybką piłkę, ale naszym zadaniem będzie oddalić zagrożenie jak najdalej od własnego pola karnego – dodał portugalski selekcjoner.

 

Walka o trzy punkty?

Portugalczyk wierzy, że Biało-Czerwoni mogą przeciwstawić się Anglikom i wywieźć z Warszawy trzy punkty. Za przykład wziął marcowy mecz na Wembley.

 

– Pokazaliśmy wówczas, że potrafimy zagrać odważnie. Mamy odpowiednią mentalność. Jesteśmy drużyną, która może wygrać z każdym. Gramy już razem od dziesięciu meczów i wyraźnie widać rozwój tego zespołu. Mamy również szczęście, bo większość graczy jest zdrowa i w dobrej formie – stwierdził.

 

Mecz Polska – Anglia już w środę (8 września) o 20:45.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy