REPREZENTACJE
Pierwszy sprawdzian reprezentacji Polski przed Euro 2020 - gramy o 370 PLN!
fot: Newspix
01-06-2021 10:22 Maciej Jarmoliński

Pierwszy sprawdzian reprezentacji Polski przed Euro 2020 - gramy o 370 PLN!

EURO zbliża się wielkimi krokami. Do rozpoczęcia turnieju zostało już tylko 10 dni. Nadszedł czas na pierwszy sprawdzian. Reprezentacja Polski pod wodzą wciąż nowego selekcjonera Paulo Sousy zmierzy się z zawsze groźną drużyną narodową Rosji.

 

Eksperymentalny skład

Niektórzy szkoleniowcy traktują mecze towarzyskie jako możliwość zgrania najmocniejszego składu. Inni podchodzą do takich starć, jak do szansy na sprawdzenie rezerwowych. Z tego drugiego założenia najprawdopodobniej wychodzi selekcjoner reprezentacji Polski – Paulo Sousa. W meczu z Rosją od pierwszych minut zagrają zawodnicy, którzy muszą powalczyć o szansę i pokazać się z jak najlepszej strony, by utwierdzić trenera w przekonaniu o dokonanym trafnym wyborze. By dać odpocząć Lewandowskiemu, selekcjoner Sousa w bój od pierwszych minut wystawi w ataku duet Świerczok-Kownacki. Swoją szansę otrzyma również Fabiański, który już na początku kadencji nowego szkoleniowca określony został mianem bramkarza rezerwowego. Eksperymentalna będzie również linia defensywy. Składać się będzie z Helika, Piątkowskiego i Kędziory. Zawodnicy odpowiedzialni za obronę będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, by udowodnić, że Sousa dokonał właściwych wyborów. Z powodów rodzinnych w meczu zabraknie Piotra Zielińskiego (narodziny syna).

 

 

Rosja sprawdza

Reprezentacja naszego sąsiada, podobnie zresztą jak nasza kadra, jedzie na EURO pełna nadziei. Zawodnicy prowadzeni przez doskonale znanego Polakom selekcjonera Stanisława Czerczesowa, dzisiejszy mecz traktują podobnie jak sztab Sousy. Będzie to możliwość sprawdzenia optymalnego ustawienia i szansa na wykazanie się dla zawodników rezerwowych. Rosja notuje niekorzystną serię trzech meczów zakończonych porażką w ostatnich pięciu pojedynkach. Starcie z Polakami będzie szansą na przełamanie. Na naganę zasługuje defensywa Sbornej. W ostatnich 11. spotkaniach reprezentacja Czerczesowa zachowała tylko dwa czyste konta. W dobrej dyspozycji znajduje się Artem Dzyuba, który czterokrotnie znalazł drogę do bramki rywala w trzech poprzednich narodowych potyczkach. W starciu z Polakami nie pojawi się niewątpliwa gwiazda reprezentacji Rosji, Denis Cheryshev.

 

 

Nasz typ: Polska i powyżej 2.5 bramki w meczu – kurs 4.2 w PZBUK

 

Ze względu na dość eksperymentalne linie defensywne obu drużyn spodziewać się można otwartego meczu. Formacje ofensywne zarówno polskiej reprezentacji, jak i rosyjskiej będą miały wiele do udowodnienia. Mecz powinien obfitować w gole. Mimo wyrównanej pozycji na arenie międzynarodowej obu zespołów, to jednak kadra narodowa Biało-czerwonych na papierze wydaje się być tą mocniejszą.

 

 

 

GRAJ O 370 PLN W PZBUK!

 

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy