REPREZENTACJE
Piłkarz FC Barcelony kontuzjowany. Czeka go długa przerwa
Dembele wypada na około 4 miesiące/foto: fcbarcelonanoticias.com
29-06-2021 07:00 Marcin Boniecki

Piłkarz FC Barcelony kontuzjowany. Czeka go długa przerwa

Dembele opuścił Euro 2020 i nie zagra na początku nowego sezonu LaLiga. FC Barcelona poinformowała, że zawodnik będzie nieobecny przez około cztery miesiące. 

 

W spotkaniu z Węgrami piłkarz Barcelony wszedł na boisko w 57. minucie, zastępując Adriena Rabiota. Na placu gry spędził niespełna pół godziny. Okazało się, że Francuz doznał urazu kolana po jednym ze starć z rywalem

 

Badania wykonane w niedzielny wieczór w szpitalu, ujawniły poważniejszy problem, co wiąże się z dłuższym okresem odpoczynku. Po rozmowie z piłkarzem i doktorem reprezentacji Francji, Franckiem Le Gallem, Didier Deschamps uznał, że Dembele wróci do domu” - przekazał selekcjoner.

 

“Ousmane Dembele pomyślnie przeszedł zabieg po naderwaniu ścięgna mięśnia dwugłowego uda przy prawym kolanie” - pisze w oświadczeniu FC Barcelona. 

 

Francuski piłkarz był operowany w Turku przez fińskiego lekarza Lasse'a Lempainena. Sytuację zawodnika monitorowały klubowe służby medyczne. W sezonie 2020/21 Ousmane Dembele rozegrał dla FC Barcelony 44 spotkania, w których zdobył 11 bramek.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy