LA LIGA
Polak w FC Barcelonie? Są szanse!
Bartłomiej Drągowski/fot. cp1983 from Pixabay, CC0, via Wikimedia Commons
12-12-2021 16:50 Weronika Fląd

Polak w FC Barcelonie? Są szanse!

Jak poinformował Gerard Romero, FC Barcelona jest zainteresowana Bartłomiejem Drągowskim, bramkarzem ACF Fiorentina. Wszystko jest związane z potencjalnym odejściem Marca-Andre ter Stegena.

 

Sytuacja Barcelony to temat bardzo szeroki i niezbyt pozytywny. Duma Katalonii zmaga się z kryzysem, zarówno finansowym, jak i kadrowym, co przekłada się na złe wyniki drużyny. Po objęciu Barcy przez Xaviego, odpadli oni z Ligi Mistrzów, jednak Hiszpan ma bardzo ambitny plan wyprowadzenia klubu z dołka.

 

Wciąż mówi się o zmianach w składzie, a między innymi również o zmianie w bramce Barcelony. Jak poinformował Gerard Romero, Barca obserwuje kilku zawodników na miejsce ter Stegena. Są to Onana, Casteels, Meslier oraz Bartłomiej Drągowski! Kontrakt Polaka z ACF Fiorentiną obowiązuje do czerwca 2023 roku. Jednak prezydent drużyny z Camp Nou, Laporta, poinformował, że mimo wszystko chcą dokonać kilku transferów jeszcze w najbliższym okienku transferowym. Być może szykuje się więc historyczny dla Polaka transfer.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy