SERIE A
Polak zmienia klub. Teraz będzie grać w Spezii
foto: acspezia.com
30-08-2021 07:00 Marcin Boniecki

Polak zmienia klub. Teraz będzie grać w Spezii  

Reprezentant Polski odchodzi na roczne wypożyczenie do Spezii – poinformowano wczoraj w mediach społecznościowych włoskiego klubu.

 

Gdy Reca trafił do Atalanty Bergamo, nie mógł wywalczyć sobie miejsca w podstawowej jedenastce. Ostatnie dwa sezony spędził na wypożyczeniach – w SPAL i Crotone. W tym sezonie także nie zanosiło się na to, żeby Polak miał grać więcej w Atalancie. 

 

W lipcu pojawiły się plotki o jego potencjalnym odejściu. Na początku mówiło się o zainteresowaniu Spezii. Miesiąc później do walki o piłkarza miała wkroczyć Fiorentina, ale ostatecznie nie doszło do konkretów. Ostatecznie to Spezia stała się nowym klubem, w którym będzie grał Arkadiusz Reca.
 

– Przyjąłem z przekonaniem projekt Spezii i cieszę się, że będę związany z klubem na kolejne cztery sezony. Spezia bardzo mnie chciała, widziałem już drużynę w trakcie pracy i nie mogę się doczekać dołączenia do moich nowych kolegów z drużyny pod okiem trenera Thiago Motty – mówił Reca w mediach społecznościowych swojego nowego klubu.

 

26-letni zawodnik został wypożyczony na rok, jednak po tym czasie Spezia ma obowiązek wykupu. 

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy