ZAWODNICY
Poważna kontuzja Bartosza Kapustki. Kuriozalna przyczyna
Kontuzja Bartosza Kapustki/screen: TVP Sport
23-07-2021 15:12 Anna Zaremba

Poważna kontuzja Bartosza Kapustki. Kuriozalna przyczyna

Potwierdziły się najgorsze obawy. Piłkarz Legii Warszawa doznał bardzo ciężkiej kontuzji.

 

Wczoraj mistrzowie Polski podejmowali estońską Florę Tallin w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Bramkę w tym spotkaniu strzelił Bartosz Kapustka. 24-latek bardzo ucieszył się z gola, tak bardzo, że podczas celebracji nabawił się urazu i musiał szybko opuścić murawę.

 

Od razu przypuszczano, że kontuzja pomocnika okaże się poważna. Sztab Legii skierował piłkarza na badania, które tylko potwierdziły tę informację.

 

Wojskowi podali dzisiaj, że Kapustka zerwał więzadła krzyżowe przednie w prawej nodze. Zawodnik musi przejść jeszcze szereg badań, ale wstępnie mówi się o wykluczeniu z gry na najbliższe 10 miesięcy.

 

Nie jest to pierwsza taka kontuzja w karierze Kapustki. W kwietniu 2019 roku zerwał on bowiem więzadła w lewym kolanie, a do treningów wrócił dopiero w listopadzie. Kontuzja wykluczyła go wtedy między innymi z młodzieżowych mistrzostw Europy.

 

Strata Kapustki jest na pewno dużym ciosem dla Legionistów. Czesław Michniewicz nie bał się stawiać na tego zawodnika. Kapustka był także obserwowany przez Paulo Sousę i kto wie, czy wczorajsza radość z gola nie odbije się negatywnie także na jego karierze reprezentacyjnej.

 

14-krotny reprezentant Polski trafił do stołecznej drużyny przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu. Rozegrał 36 meczów, w których strzelił 4 gole i zaliczył 4 asysty.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy