BUNDESLIGA
Robert Lewandowski z rekordem! Wielkie emocje i wzruszenia
foto.: Bayern Monachium
22-05-2021 18:01 Weronika Fląd

Robert Lewandowski z rekordem! Wielkie emocje i wzruszenia

W sobotę stało się to, na co czekali wszyscy polscy kibice – Robert Lewandowski pobił 50-letni rekord Gerda Mullera, strzelając 41 bramek w jednym sezonie Bundesligi.

 

Sobota w kibicowskich domach była pełna nerwów i niecierpliwości. A kapitan reprezentacji Polski nie dał nam satysfakcji zbyt szybko. Na pobicie rekordu musieliśmy czekać do ostatniej minuty meczu. Było to po części spowodowane świetną dyspozycją Rafała Gikiewicza, który bronił strzał za strzałem.

 

Oprócz wielkich emocji związanych z tym niesamowitym osiągnięciem, pojawiło się na Alianz Arenie kilka łez. Popłynęły one z oczu Jerome’a Boatenga oraz Davida Alaby, którzy zeszli z boiska kolejno w 61’ oraz 73’ minucie. Pierwszego z nich zmienił Javi Martinez. Cała trójka po latach wielkich sukcesów kończy swoje przygody z Bayernem Monachium, a to spowodowało lawinę wzruszeń.

 

Całe spotkanie było, w szczególności dla polskich kibiców, niezwykle emocjonujące, a po meczu można powiedzieć tylko jedno: DUMA!

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy