EKSTRAKLASA
Romano: Lukas Podolski bliski przejścia do Górnika Zabrze!
Podolski bliski przejścia do Górnika/foto: dziennikzachodni.pl
05-07-2021 07:00 Marcin Boniecki

Romano: Lukas Podolski bliski przejścia do Górnika Zabrze! 

Znany włoski dziennikarz, Fabrizio Romano, poinformował, że trwają zaawansowane rozmowy pomiędzy Lukasem Podolskim a klubem, prowadzonym przez Jana Urbana.

 

Saga transferowa z udziałem byłego reprezentanta Niemiec może się zakończyć. Podolski wielokrotnie zapewniał, że chciałby w barwach Górnika zakończyć karierę. I choć urodził się w Gliwicach, deklaruje się jako kibic klubu z Zabrza.

 

Fabrizio Romano poinformował, że piłkarz otrzymał także oferty z meksykańskiego Queretaro oraz brazylijskiej Fortalezy. Pojawiły się też zapytania od klubów z Turcji i Kataru.

 

- Lukas Podolski prowadzi zaawansowane rozmowy na temat dołączenia do Górnika Zabrze w Polsce, rodzinnego klubu, w którym rozpoczął karierę. Podolski otrzymał także oferty od klubów Queretaro, Fortaleza, Turcji i Kataru. Górnik Zabrze czeka na jego ostateczną odpowiedź – możemy przeczytać na Twitterze włoskiego dziennikarza. 

 

36-latek w karierze klubowej występował m.in. dla FC Koeln, Bayernu Monachium, Interu, Arsenalu, Galatasaray, Vissel Kobe oraz Antalaysporu. W 2008 roku z Die Roten wywalczył mistrzostwo i Puchar Niemiec. W barwach Arsenalu sięgnął w 2014 roku po Puchar Anglii.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy