LIGA KONFERENCJI
Śląsk Wrocław rozpoczyna przygodę z Ligą Konferencji!
08-07-2021 12:28 Weronika Fląd

Śląsk Wrocław rozpoczyna przygodę z Ligą Konferencji!

Już dziś odbędzie się mecz Śląska Wrocław z Paide Linnameeskond, drużyną z Estonii, w ramach eliminacji do Ligi Konferencji. Sezon 2021/2022 czas zacząć!

 

Śląsk Wrocław w ubiegłym sezonie Ekstraklasy zajął czwarte miejsce w tabeli, co dało mu możliwość gry w eliminacjach do nowych rozgrywek europejskich. W losowaniu trafili na estońską drużynę, Paide, która sezon zakończyła na drugiej pozycji w Masterlidzie (odpowiednik Ekstraklasy).

 

Mija sześć lat, od kiedy Śląsk znów walczy w europejskich pucharach. Ich bilans to 16 zwycięstw, 14 razy remisów oraz 20 porażek. Drużyna Jacka Magiery liczy, że wrócą na zwycięskie tory.

 

Wygrany, a tym samym awansujący do kolejnej rundy eliminacji, zostanie wyłoniony na podstawie wyniku dwumeczu. Warto również przypomnieć, że od tego sezonu zasada bramek na wyjeździe została zniesiona!

 

Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00 i będzie transmitowany na antenie TVP Sport oraz w serwisie sport.tvp.pl.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy