SERIE A
Starcie włoskich gigantów - gramy o 347 PLN!
fot: AFP
08-02-2021 22:49 Maciej Jarmoliński

Starcie włoskich gigantów

Półfinał pucharu Włoch niezaprzeczalnie powinien dostarczyć nam wiele emocji. Na tym etapie kończą się kalkulacje i oszczędzanie sił, a zaczyna heroiczna walka o końcowy triumf. Giganci z Turynu podejmą na własnym stadionie groźnych pretendentów z granatowo-czarnej części Mediolanu. Obie drużyny borykają lub borykały się z problemami. W tym meczu grają jednak o pełną pulę. 

Juventus wraca na ścieżkę zwycięstw

Obecna dyspozycja podopiecznych Andrei Pirlo jest wysoka. Po ostatnich meczach Juventusu wydawać się może, że system stosowany przez trenera wreszcie zaskoczył. Stopniowy awans w tabeli i regularne ogrywanie przeciwników pozwala Juventusowi z nadzieją patrzeć na dalszy etap rozgrywek zarówno ligowych, jak i pucharowych. W bardzo dobrej formie znajduje się Cristiano Ronaldo, który w ostatnich dwóch meczach zdobył trzy bramki. Dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w pierwszym starciu z Interem. Do dyspozycji trenera powinni być wszyscy zawodnicy, jednak pod małym znakiem zapytania stoi występ Moraty oraz Arthura, którzy zgłaszali lekkie urazy po ostatnim meczu ligowym. 

 

 

Inter wciąż walczy o sukces 

Zajmujący drugie miejsce w tabeli Inter wciąż ma w zasięgu wzroku lidera z drugiej części Mediolanu. Wyjazdowe zwycięstwo z Fiorentiną pozwoliło zachować bezpieczny dystans punktowy i przedłużyło nadzieję na upragniony triumf. Rozgrywki ligowe to pole, na które Inter powinien przeznaczyć wszystkie siły. Zawodnicy Antonio Conte mają przewagę w tabeli nad Juventusem i powinni o nią każdego tygodnia dbać. Porażka z drużyną z Turynu w pierwszym meczu pucharowym, rozgrywanym na własnym stadionie może sprawić, że motywacji na rewanż, przy nadchodzącym kluczowym etapie rozgrywek ligowych, może zabraknąć. Nadzieją na dobry wynik jest dyspozycja Lukaku, który regularnie trafia do siatki rywali. W meczu z Juventusem zabraknie jednak kluczowego dla taktyki trenera Interu, Arturo Vidala. 

 

 

Ostatnie mecze

 

Nie tylko kibice i eksperci, ale również bukmacherzy upatrują faworyta w drużynie Juventusu. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Bianconerich 2:1. Na własnym stadionie Juventus wydaje się być jeszcze mocniejszy. Obecna seria drużyny Andrei Pirlo w meczach domowych to aż siedem zwycięstw z rzędu. Inter, żeby mysleć o awansie, będzie musiał za wszelką cenę zdobyć bramkę już w początkowej fazie meczu. Pojedynek ten może być otwarty, spodziewać się należy akcji z obu stron. Jednak to Juventus powinien spotkanie wygrać i przypieczętować awans do finału rozgrywek. 

Nasz typ: Juventus wygra i powyżej 2,5 bramki w meczu - kurs 3.95 w PZ Buk

 

 

GRAJ O 348 PLN W PZBUK!

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy